Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Новини

Напиши листа солдату

Дата створення: 09:03 11.12.2018

До Дня Збройних Сил України учні п’ятих класів взяли участь у міській акції “Напиши листа солдату».  Діти вітали захисників з професійним святом, прийдешніми Новорічними святами, бажаючи всім миру, здоров’я, добра і радості.

Міжнародний день волонтера

Дата створення: 09:00 11.12.2018

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Вітаємо всіх небайдужих вчителів, дітей, батьків, які виявляють милосердя, надають безкорисливу  допомогу, виховують патріотизм та підтримують Україну.

Зроби фізичну вправу – отримай яблуко

Дата створення: 08:57 11.12.2018

У середу на учнів нашої школи чекав приємний сюрприз. Всім учасникам акції «Зроби фізичну вправу – отримай яблуко» можна було безкоштовно отримати смачні свіжі фрукти. Їх роздавали члени учнівського самоврядування тим, хто виконає якусь фізичну вправу.

Зимові розваги

Дата створення: 17:06 05.12.2018

Сьогодні, у другий день Тижня здоров’я школярів чекали зимові розваги на свіжому повітрі. Тому на великій перерві всі бажаючі (серед них були не лише хлопці, а й дівчатка) вишикувалися у чергу, аби взяти участь у змаганнях «Стрільба у ціль». «Стріляли», звичайно, сніжками. А переможці отримували крім схвальних аплодисментів ще й цукерку від голови учкому Носенка Максима. Час провели не лише весело, а й з користю для здоров’я.

Благодійний ярмарок

Дата створення: 16:19 05.12.2018

В понеділок зранку учні та батьки ЗОШ № 6  поспішали на шкільний Зимовий ярмарок, де вже лунала весела музика. Школярі торгували смаколиками, приготовленими вдома з батьками чи власноруч. Тут і різноманітне печиво, і тортики, і піца, і цукерки, і фрукти. Покупців не бракувало. Було гамірно і весело. Всі знали, що гроші від ярмарку підуть на придбання подарунків дітям з особливими потребами та проведення шкільних Новорічних свят.

Є люди, як зорі

Дата створення: 15:59 05.12.2018

        Є люди, як зорі. Вони згасають, а світло, яке вони дали, ще довго мандрує Всесвітами наших душ, нагадуючи кожному, хто ми, що ми, для чого ми… Таким був Іван Семенович Дробний - світла, добра, чуйна людина. Педагог, наставник, порадник, друг, товариш. Відмінник народної освіти, Член Спілки письменників України, ветеран праці, почесний громадянин міста Золотоноші.

Проект «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів»

Дата створення: 16:26 29.11.2018

Уже майже два місяці Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат бере участь у проекті «HealthySchools: заради здорових і радісних школярів».

Семінар вчителів художньої культури

Дата створення: 16:22 29.11.2018

28 листопада учителі художньої культури та мистецтва усіх шкіл міста зібралися у Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті на практичний семінар з проблеми "Інтеграція освітньої діяльності на уроках художньої культури".

Марафон написання листів

Дата створення: 12:49 28.11.2018

Учні ЗОШ № 6 долучилися до Всесвітнього правозахисного Марафону написання листів2018 від Amnesty International в Україні. 7-класники разом з координаторкою марафону Третяк Валентиною Миколаївною та класним керівником Єршовою Юлією Василівною взяли активну участь в акції, збирали підписи та писали листи на підтримку людей, чиї права були порушені.

«Ми із спортом дружимо, виростаєм дужими».

Дата створення: 12:46 28.11.2018

Дошкільний навчальний заклад  «Ялинка» в місті Золотоноша є опорним по вихованню в дітей навичок здорового способу життя. З цією метою  з  дітьми проводиться ціла система оздоровчої роботи .