Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Міжнародний день Миру в початковій школі

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Щорічно 21 вересня в Україні та світі відзначають Міжнародний день Миру. Емблемою цього дня є білий голуб з оливковою гілкою.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на Землі, виховання гуманізму, патріотизму учні 1-4 класів ЗОШ №3 передавали з класу в клас «Голуба Миру». А разом із ним в кожен клас летіли добрі та щирі побажання: мирного неба над головою, ясного сонечка, привітних однокласників, позитивних уроків, взаєморозуміння і поваги друзів, згуртованості, мудрих порад учителів!

Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині кожного класу, міста, держави, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.На зображенні може бути: дитина, стоїть та у приміщенніНа зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 10 людей, дитина, люди стоять, у приміщенні та деревоНа зображенні може бути: 10 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 10 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 10 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять, люди сидять та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні« повернутися до списку новин