Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Спортивні досягнення школярів

Дата: 19.03.2018 09:38
Кількість переглядів: 8

17 березня в м. Золотоноша проходили зональні змагання з баскетболу в залік ХХІV спартакіади спортивних ігор школярів. Золотоноша гостинно приймала команди Золотоніського р-ну, Чорнобаївського та Драбівського р-нів. На базі гімназії ім.С.Д.Скляренка змагалися збірні команди серед юнаків, а ЗОШ № 3 – збірні команди дівчат.  За підсумком змагань переможцями турніру серед збірних команд дівчат  та юнаків  стала команда м. Золотоноші (вчителі Єгоров В.Б., Воробйова О.В., Ізвозчик Р.О.), ІІ місце у Чорнобаївського р-ну, ІІІ місце виборола команда Золотоніського р-ну.

Рівень організації змагань, належне суддівство й загальна святкова спортивна атмосфера залишили приємне враження. Збірні команди м.Золотоноші братимуть участь у обласних змаганнях у м.Черкаси.

14 березня збірна команда юнаків у складі: Волченков Д., Баранник В., Веремієнко В.(гімназія ім.С.Д.Скляренка, вчитель Єгоров В.Б., Кушнірук Д. (СШІТ № 2, вчитель Воробйова О.В.)  брала участь в обласних змаганнях з баскетболу 3х3, де виборола 3 місце.