A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Дошкільний навчальний заклад "Струмочок"

Адреса: Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Євгена Півня, 18
Телефон: 5-37-51
Завідувач: Дегтяренко Лариса Вікторівна.

Дошкільний навчальний заклад «Струмочок» функціонує з 1977 року.

На даний момент у закладі працює 8 груп. Кількість дітей – 161.

У закладі працює 22 педагогічних працівники.

З них мають: Вищу освіту – 17; середню-спеціальну – 5; Звання «Вихователь-методист» - 3; Кількість спеціалістів вищої категорії – 3; Кількість спеціалістів І категорії – 1; Кількість спеціалістів ІІ категорії – 1; спеціалістів – 17.

Дошкільний заклад працює за пріоритетним напрямком «Формування інженерного мислення у дошкільників засобами конструктора LEGO». Сьогодні ми створюємо умови для всебічного розвитку дітей за допомогою навчально – розвивальних конструкторів LEGO, за допомогою якого розвиваємо інженерне та технічне мислення у дітей дошкільного віку.

У даний час педагогічний колектив працює над дослідницько – експериментальною діяльнісю «Формування довіри у школах світу».

Вісімнадцять екологічних стежин кличуть малюків, допомагають їм рости добрими і чуйними, а вирощені поряд запашні квіти і трави не лише додають малечі здоров’я , але  знайомлять з цілющими властивостями рослин.

До послуг малят є на території  спортивний майданчик з безліччю споруд, де діти ростуть спритними, сильними та завзятими. Ігрові майданчики ваблять цікавим різнокольоровим обладнанням та яскравими квітниками, створених руками вихователів та самих дітей. 

А ще в садочку чудовий музичний зал, де діти поринають в чарівний світ музики, пісень. У кімнаті національних традицій знайомимо дітей з минулим побутом українців.

Особлива увага в дошкільному закладі приділяється створенню предметно-розвивального середовища, що сприяє збереженню здоров’я, розвитку інтелекту, самостійності, індивідуальності.

Кожен вихованець нашого дошкільного закладу активно пізнає світ, жадібно вбирає усе, що відбувається навколо нього – дивується і радіє, замислюється і запитує. Наше завдання підтримати і розвинути дитячу потребу в активній діяльності. 

Поряд з цим є ряд невирішених проблем:

  • необхідність заміни вікон; 
  • придбання комп’ютера;
  • будівництво  павільйону для дітей раннього віку «Казочка»; 
  • капітальний ремонт павільйону для молодшої групи «Ягідка»;
  • заміна паркану;
  • освітлення території.

 

Методичний кабінет

Середня група «Бджілка»

Спортивна зала

Музична зала

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень