A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Мережа закладів освіти

№ з/п

Повна назва навчального закладу (місце розташування, контактний телефон )

Директор Заступники

Рік заснування Проектна потужність

Відомості про навчальний заклад (назва закладу з часу заснування та кількість учнів, ПІП першого директора. Коротка історія розвитку навчального закладу та

характеристика)

1.

Золотоніська гімназія ім. С. Д. Скляренка

Золотоніської міської ради Черкаської області

Описание: D:фотонавчальні закладизменшенігімназія.png

м. Золотоноша,  

вул. Черкаська, 54

 

тел. (04737)5-33-05

е-mail: zologym@ukr.net

сайт: zologym.co.ua

 

Директор: Боченкова Валентина Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Скрипник Іван Григорович

Заступник директора з науково-методичної роботи: Буряк Світлана Дмитрівна

Заступник директора з виховної роботи: Лучанінова Світлана Іванівна

Рік заснування - 15 вересня 1994 року

Проектна потужність - 1000 учнів

Гімназія ім. С. Д. Скляренка була відроджена рішенням Золотоніського міськвиконкому від 15 вересня 1994 року. Історія навчального закладу сягає 1906 року, коли у Золотоноші була організована чоловіча прогімназія, в якій навчався С.Д.Скляренко.

Після встановлення більшовицької влади гімназія функціонувала як звичайний освітній заклад і носила назву – Золотоніська школа №4, де учні мали змогу отримувати обов’язкове семирічне навчання.

З перших днів війни в навчальному закладі розташувався евакошпиталь 26-ї армії. Його очолив головний лікар Золотоніської лікарні С.Л. Малиновський. Уже наприкінці червня цей осередок милосердя прийняв перший ешелон з пораненими. Пізніше шпиталь було нагороджено Перехідним Червоним прапором Державного Комітету оборони.

В часи окупації німецька адміністрація знищила в місті попередню систему освіти і культури, намагаючись створити свої навчально-виховальні осередки. Все це тривало недовго, приміщення колишньої гімназії почали використовувати в якості складських приміщень. Відступаючи, окупанти вщент спалили будівлю. Після визволення міста навчально-виховний процес відбувався в будівлях-філіях школи №4.

На відбудову основного приміщення знадобилось більше 10 років і в другій половині 50-х років вона була реконструйована та відновлена в статусі Золотоніської середньої школи №4

з десятирічним навчанням. З року в рік кількість учнів збільшувалась. Необхідно було більш капітально відремонтувати приміщення школи.

В середині 60-х років будівля школи була вдруге капітально відремонтована. Це сталося завдяки спільним зусиллям громади міста, підприємств та організацій. На долю кожного з них випало відремонтувати один з класів та допоміжних приміщень. Завдяки цьому вдалося розмістити в основному приміщенні всіх учнів, а допоміжні будівлі-філії були використані в інтересах міської громади, оскільки навчально-виховний процес в них проводити було неможливо.

У 1962 році школі було присвоєно ім’я Семена Дмитровича Скляренка – талановитого українського письменника.

У 1988 році Золотоніська загальноосвітня школа №4 відсвяткувала новосілля. Її адресою стала нова світла і простора будівля за адресою Черкаська, 54.

У 1992 році згідно з розпорядженням Президента України навчальний заклад був реорганізований у школу-ліцей. Тоді було відкрито три десятих ліцейних класи – фізико-математичний, філологічний, хіміко-біологічний. У 5-х, 7-х класах за бажанням учнів було розпочато вивчення другої іноземної мови – іспанської.

У червні 1994 року школу-ліцей було реорганізовано у гімназію.

 

Малиновська Тамара Петрівна директор з 1.01.77 по 8.08.94

Касьян Володимир Миколайович директор гімназії (09.08.1994 – 05.12.2006)

2.

Золотоніська спеціалізована школа №1

Золотоніської міської ради Черкаської області

 

м.Золотоноша,

вул. Черкаська, 12

 

тел.. (04737) 5-32-93 , 5-24-98

e-mail: scholasp@.rambler.ru

сайт: https://zss-nomer1.e-schools.info/

 

Директор – Горошочок Віктор Якович

Описание: D:фотонавчальні закладизменшеніСШ№1.pngЗаступник директора з навчально-виховної роботи – Рудь Валентина Вікторівна

Заступник директора з виховної роботи – Ліханова Неля Валеріївна

1920 рік заснування

Проектна потужність – 385 учнів

У 1920 р. почала свою роботу Золотоніська трудова школа №1(семирічка) – директор Авраменко О.І. На початку 30-х років школа перейменована у першу зразкову школу – директор Кесельман Єфим Йосипович.

1945-1956 рр. – школа стала середньою.

В 19 класах навчалося 654учні – директор Циб Олексій Федорович.

У 1946р. розпочато будівництво нового приміщення школи. У 1946-1975р.р. – середня школа №1 – директор Третяк Андрій Федорович. У школі навчалося 639 учнів.

1975-1985р. директором була Гусак Ніна Павлівна.

1986-2000р.р. – директор школи Швець Анатолій Миколайович .

З 2001 року директором працює Горошочок Віктор Якович.

У 2004 році школу реорганізовано з загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№1 у спеціалізовано школу №1 з поглибленим вивченням економіки та правознавства. Відтоді склалася дієва та оптимальна модель навчально-виховного процесу, яка ґрунтується на засадах творчої співпраці, конструктивного діалогу та толерантності учнів, учителів та батьківської громади.

У 1920 р. почала свою роботу  Золотоніська трудова школа №1.  На початку 30-х років школа перейменована у першу зразкову школу.

У 2004 р. школу реорганізовано у спеціалізовану школу з поглибленим вивченням економіки та правознавства. У школі навчається 460 учнів, до послуг яких естетично оформлені навчальні кабінети, інформаційно-ресурсний центр – шкільна бібліотека, діє соціально-психологічна служба.

Методична проблема школи «Впровадження передових технологій у навчально-виховний процес. Формування творчої особистості». Над її реалізацією успішно працює  творчий, ініціативний, молодий колектив, колектив однодумців. Сьогодні у школі працює  46 учителів. Із них:«Учителів-методистів» - 2, «Старших учителів» – 9, вчителів вищої категорії –17, вчителів  першої категорії-12, вчителів другої категорії – 7, спеціалістів – 8, нагороджених нагрудним знаком «Відмінник освіти України» - 5.

Маємо успішний досвід із впровадження здоров’язберігаючих технологій і є переможцями Всеукраїнського конкурсу «Навчальний заклад як школа сприяння здоров’ю».

За вагомий внесок  у модернізацію та розвиток національної освіти школа нагороджена дипломами Міжнародної виставки « Сучасні навчальні заклади» у 2010, 2013, 2014 рр. Директора школи В.Я. Горошочка за активну наукову-методичну діяльність по удосконаленню процесу навчання і виховання відзначено на рівні Міністерства освіти і науки України.

Згідно з Національною стратегією розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 рр. школа бере участь у Міжнародному україно-польському проекті «Шкільна академія підприємництва».

Творчий потенціал колективу школи реалізується через участь у Національному пілотному проекті «Відкритий світ», у проекті Корпусу миру США «Викладання англійської мови».

 «Учитель року», виставках ППД. Тільки за останні п’ять років розроблено та видано 68 навчально-методичних посібників та понад 40 цифрових ресурсів.  Стимулюємо дослідницьку діяльність учнів та вчителів .

  Змістовним та цікавим є виховне середовище дитячих організацій  «Барвінкова країна» (1-4 класи), «Веселковий передзвін» (5-8 класи) та клуб старшокласників «Лідер». Вагомий потенціал щодо формування особистості школяра мають щорічні загальношкільні конкурси «Клас року», «Учень року» та «Вчинок року».  Працює 17 гуртків та спортивних секцій, якими охоплені практично всі учні школи.

3.

Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій

Золотоніської міської ради Черкаської області

 

м. Золотоноша,

вул. Миколаївська, 5

 

тел.. (04737)53295

e-mail: zolo.school2@gmail.com

сайт:  zolsit2.at.ua

 

Директор – Вертипорох Олена Миколаївна

Описание: D:фотонавчальні закладизменшеніСШІТ№2.pngЗаступник директора з навчально-виховної роботи – Бондаренко Людмила Степанівна

Заступник директора з виховної роботи – Галат Марина Миколаївна

Дата створення: 17 грудня 1959 року

В минулому – Золотоніська залізнична школа № 21 Одесько-Кишинівської залізниці

З 1963 року по 2005 рік – Золотоніська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2

З 19 серпня 2005 року – Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій

Василь Васильович Лічман – директор школи з 1959 по 1975 роки

Григорій Дмитрович Рогуль – директор школи з 1975 по 1992 роки

Заєць Оксана Іванівна – директор школи з 1994 по 2003 роки

 До того, як на сторінці книги наказів СШІТ № 2 з’явився перший запис, школи не існувало, була велика триповерхова будівля по вулиці Енгельса. Тоді, на початку 60-х, рішення про спорудження школи в провінційному містечку далося не легко. Пробивати питання у Москву їздила депутат верховної ради України Герой Соціалістичної Праці доярка колгоспу «Більшовик» Євдокія Антонівна Кириченко, через що і сьогодні колектив школи з вдячністю низько вклоняється світлій пам’яті цієї жінки.

Після років будування 17 грудня 1959 року школа відкрила двері для 428 дітей. Відтоді школа невпинно продовжує свій шлях розвитку та вдосконалення.

Сучасна школа обладнана 21 навчальним кабінетом, музейною кімнатою «Історія школи». Для задоволення освітніх запитів дітей та учнівської молоді в школі функціонує 25 гуртків, в яких займаються 310 учнів  (83%): фізкультурно-оздоровчі, художньо-естетичні, морально-етичні, військово-патріотичні, краєзнавчі, еколого-натуралістичні. Також діє дитяча Учнівська Рада школи та волонтерський загін.

До послуг учнів надається спортивний зал, клас хореографії, бібліотека, яка має комп’ютер, підключений до мережі Інтернет, шкільна їдальня, медичний кабінет. Сучасними комп’ютерами з підключенням до мережі Інтернет та проекторами обладнано  всі навчальні кабінети.

В школі працює 44 вчителя, кожен з яких володіє методикою використання інформаційних технологій. Із них мають: вищу кваліфікаційну категорію – 19; І кваліфікаційну категорію – 8; ІІ кваліфікаційну категорію – 6; спеціаліст – 7,  9 розряд – 4, 5 – звання «Старший вчитель», 5– звання «Учитель-методист».

Спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій є громадсько-активною школою (ГАШ), яка приймає участь у міжнародному проекті «Медіа Освіта». Навчальний заклад нагороджений грамотою за активне упровадження у навчальний процес освітніх технологій, срібною медаллю як лауреат конкурсу «Інноватика у сучасній освіті» у номінації: «Інновації у використанні інформаційно-комунікативних технологій в освітньому процесі» та золотою медаллю у номінації «Соціальне партнерство підприємств в бізнес-структур в контексті модернізації освіти».

За роки існування школи 208 випускників було нагороджено золотими і срібними медалями, 46 – похвальними грамотами.

     У 2006 році підписана угода про співпрацю школи з Академією Міннехаха (США, Міннесота). За результатами угоди було проведено ряд літніх проектів по обміну досвідом викладання англійської мови учням 1-11 класів. Завдяки фінансовій підтримці сестринської школи придбано комп’ютерний клас, мультимедійний проектор, фотоапарат та обладнано кабінет іноземних мов.

Школа підписала тристоронні угоди про співпрацю з ДП «Златодар» та двома вищими навчальними закладами: ЧДТУ та ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.

Учні та вчителі школи беруть участь у різноманітних конкурсах та отримують високі відзнаки. В 2016 році Максим Васильчук з керівником Ганною Васильчук   отримали перемогу на Всеукраїнському рівні в конкурсі «Ідеї Соборності України».

 Учні школи систематично стають переможцями та призерами міських та обласних предметних олімпіад. За підсумками 2015-2016 навчального року 13 учнів школи за результатами другого туру стали переможцями Всеукраїнських олімпіад.

     У обласному турі-захисті робіт МАН в 2015-2016 році взяли участь 3 учнів. Тетяна Квач (10 клас) в секції «Хімія» (кер. Н. Коновал, В.Литвин) та Анна Пеліпенко (10 клас) в секції «Психологія» (кер. І.Вербицька) братуть участь у Всеукраїнському турі-захисті робіт членів МАН.

4.

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Золотоніської міської ради Черкаської області

 

м. Золотоноша,

вул. Гоголя, 7

 

тел.. (04737)55058

e-mail: zoloschool3@ukr.net

сайт: zosh-nomer3.com

 

Директор: Павленко Лариса Анатоліївна

Заступники: Павленко Алла Григорівна, Онуфрійчук Наталія Михайлівна, Пузєєва Ірина Яківна

Рік заснування: 1820 рік

Проектна потужність: 784 місць

Заснована в 1820 році, як повітова школа, яку відкрив почесний наглядач-майор Платон Якович Лукашевич 5 вересня 1820 року.

В 1820 році на своєму утриманні навчалося 30 дітей, з них: 15 дворянських, 2 духовних, 10 міщанських, 3 селянських. Училище складалося із трьох класів. Працювало 5 учителів: штатний наглядач – Михайло Куражський; учитель історії та географії – Михайло Демченко; учитель математики – Костянтин Аврамов; учитель нижчого відділення  першого класу – Іван Адарченко; учитель малювання – Павло Татаркін; закон Божий викладав Василь Михайловський.

Повітові училища готували писарів та дрібних службовців для державних установ. Кількість учнів не була сталою, вона то зростала, то зменшувалася в залежності від соціально-економічного розвитку, соціального становища населення.

У 1872 році Міністерство народної освіти (воно було створено ще в 1820р.) видало положення про міські двокласні училища, які замінили собою повітові училища. Відповідно до цього положення  Золотоніське повітове училище отримало статус двокласного міського училища.

В 1912 році училище було знову реорганізоване у Вище початкове училище. У роки Першої світової війни (1914-1918)навчальний заклад працює з перебоями.

Восени 1916 року в Золотоношу було евакуйованеВолодимир-Волинське жіноче Вище початкове училище,яке розмістилось у приміщенні Золотоніського Вищого початкового училища. Було відкрито набір дівчаток до училища, які навчалися у другу зміну.

До 1920 року на місці нинішньої ЗОШ № 3 існували школи двох типів – вища початкова та початкова (Андрієвського). У 1920 році був останній випуск вищепочаткової 4-х класної школи. З остаточним утвердженням більшовицької влади школа була реорганізована в 1920 році в 7-річну трудову школу.

У 1937 році відбувся перший випуск  10-го класу. Якщо в 20-х роках пересічна кількість учнів була 230-260 чоловік, то в 1940-1941 навчальному році навчалося вже 800 чоловік.

В тяжкі роки німецької окупації (1941-1943) школа припинила своє існування. Фашисти перетворили два головних приміщення школи на конюшню. Окупаційна влада дозволила працювати лише початковій школі, але діти до неї майже не ходили.

15 листопада 1943 року був перший повоєнний День знань. У 1943-1944  навчальному році школа розміщалася лише в трьох будинках (по вулиці Гоголя та Енгельса), а в двох будинках містився військово-польовий госпіталь.

В 1972 році Золотоніська середня школа № 3 займала 5 приміщень, серед яких центральний корпус, побудований ще в перших роках ХІХ століття.

В 1978 році було введено в експлуатацію нове приміщення школи.

У 2015-2016 н. р. у школі навчається 556 учні, працює 50 педагогічних працівників. Профільно вивчається математика та українська мова.

5.

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5

Золотоніської міської ради Черкаської області

 

м. Золотоноша,

вул. Баха, 57

 

тел.. (04737)52160

e-mail: zoloschool5@ukr.net

сайт: zoloschool5.org.ua

 

Описание: D:фотонавчальні закладизменшеніЗОШ№5.pngДиректор - Курило Олександр Миколайович

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Бігун Наталія Миколаївна

Заступник директора з виховної роботи – Катернюк Ірина Миколаївна

Рік заснування:  1890 рік

1890- Заснування Авадовським В.Д. початкової школи на території сучасної школи.

1912- школа носить ім’я – „школа Авадовського”

1921- початкова школа стала філією №1 української школи №1

1922- відкриття початкової школи по вул.Баха, №58, яка стала філією №2 школи №1

1925- злиття філій №1 і №2 в окрему початкову школу з порядковим номером „5”

1932- перетворення початкової школи №5 в семирічну школу №5

1941- школа стала працювати як повна середня школа

23.ІХ.1943- визволення міста, відновлення семирічної школи

15.ХІ.1943- початок навчального процесу у школі №5

1953- перший випуск 10 класу (28 учнів)

1961- відбудовано центральне приміщення школи №5

2004 – школа стала опорною в місті щодо вивчення педагогічної спадщини О.А.Захаренка

  Кількість учнів -225.

 

6.

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6

Золотоніської міської ради Черкаської області

 

м. Золотоноша,

вул. Благовіщенська, 96 А

 

тел. (04737)52311

e-mail: shkola6@i.ua

сайт: zoloschool6.ucoz.ua

 

Описание: D:фотонавчальні закладизменшеніЗОШ№6.pngПузєєв Олександр Олександрович, директор школи

Галат Неоніла Григорівна, заступник директора з навчально-виховної роботи

Фурдига Наталія Анатоліївна, заступник директора з виховної роботи

Рік заснування: 1761 рік

Проектна потужність: 960 учнів

При благовіщенському монастирі існувала школа (1761 р.), яка стала нинішню попередницею нинішньої школи № 6. У ній у 1809-1812 роках навчався видатний учений-природознавець, філософ, історик, краєзнавець, етнограф Михайло Олександрович Максимович, перший ректор Київського університету.

1817р. – Благовіщенська парафіяльні школа.

1917р. – Світська міська школа №6.

1938р. директор школи Цюра І.К.

У післявоєнний час кількість дітей шкільного віку на кінець 50-х років досягла 1300.

1957-1960рр. – директор школи Федоренко В.І.

Із тих часів школа пройшла довгий шлях. Було збудовано приміщення нової школи і стадіон. У школі працювало багато знаменитих талановитих людей: М.Ф.Пономаренко – Заслужений учитель України і почесний краєзнавець України, вірний продовжувач краєзнавчої справи, розпочатої нашим великим земляком Михайлом Максимовичем; А.Ф.Маренич, який дослідив історію школи і описав це у своїй книзі «Крізь терни до зірок»; І.С.Дробний – краєзнавець, поет, член Спілки письменників України, лауреат премії ім.. В.Симоненка; М.В.Галат – Заслужений вчитель України; В.І.Олексієнко, який більше 10 років пропрацював директором школи і вніс значний вклад у розбудову її матеріально-технічної бази

 

 

 

7.

Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І – ІІІ ступенів

Черкаської обласної ради

 

м. Золотоноша,

вул. Паркова, 2

 

тел.. (04737) 5-27-64

e-mail: sanatorna61@gmail.com

сайт: www.sanatorna.org.ua

 

Директор –  Даценко Оксана Анатоліївна

Описание: D:фотонавчальні закладизменшеніСанаторна шк.JPGЗаступник директора  з навчально-виховної роботи  –  Сідєльнікова Ольга Петрівна

Заступник директора з виховної роботи  –  Олешко Лариса Вікторівна

Рік заснування:  1961

Проектна потужність:  300 учнів

Школа створена у 1961 році. Саме тоді на території, площею 7,5 га було побудовано школу і закладено парк, який згодом став пам’яткою садово-паркового мистецтва. Завдяки його унікальним насадженням тут створений мікроклімат, сприятливий для лікування органів дихання.   Перші 7 років школа була загальноосвітньою школою, а решту часу – школою-інтернатом санаторного типу для дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання.  Перший директор школи – Загребельний Петро Юхимович. У 1961 році у Золотоніській середній  школі-інтернаті було 9 класів, у яких навчалися 265 учнів. Уже у 1962 році у школ було 10 класів. Пізніше школу очолювали В.Є Коломієць, В.О. Грищенко, О.П. Форостян, С.М. Жиденко.

8.

Золотоніська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат

Черкаської обласної ради

Описание: D:фотонавчальні закладизменшеніСпец.шк.png

м. Золотоноша,

вул. Обухова, 39

 

тел. (04737) 5-35-15, 5-35-16, 5-33-24

e-mail: sekretarinternat@ukr.net

сайт: www.zolointernat.ck.ua

 

Директор   Сахно Тетяна Миколаївна

Заступник директора з навчальної роботи 

Заступник директора з виховної роботи Борщенко Світлана Миколаївна

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи Шевченко Микола Миколайович

Рік заснування:  1974 рік

Проектна потужність: 90 дітей

Датою народження Золотоніської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату вважається квітень 1984 року. Тоді Золотоніська санаторно-лісна школа- інтернат була реорганізована в допоміжну школу-інтернат. Першим директором школи було призначено Федорчук Тамілу Миколаївну. З 1974 року, впродовж десяти років, вона очолювала Золотоніську санаторно-лісну школу-інтернат. Таміла Миколаївна, зі знанням справи, продовжила свою роботу в реорганізованій школі і успішно очолювала її ще п’ять років до 1989 року.

Спочатку допоміжна школа-інтернат була восьмирічкою з двома дошкільними групами дітей сиріт. У 90-их роках допоміжна школа-інтернат розміщувалась у старих приміщеннях, що були розташовані по вулиці Баха 29. 1987 ріку дошкільні групи при школі було закрито, дітей-сиріт перевели до Чигиринської допоміжної школи-інтернату, а в Золотоніській школі було відкрито 9-ий клас. Заступником директора Золотоніської допоміжної школи–інтернату було призначено Мотрича Володимира Костянтиновича, який з 1989 року став директором школи і очолював її до 2014 року.

У листопаді 2003 року школа була переведена в нове приміщення з усіма зручностями та отримала статус Золотоніської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-II ступеня.

9.

Дошкільний навчальний заклад №1 загального розвитку «Берізка»

Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

 

м. Золотоноша,

вул. Новоселівська 38

 

тел..  (04737)52260,

e-mail: berizka71@ukr.net

 

Завідуюча: Якушина Людмила Леонідівна

Описание: D:фотосадочкизменшеніберізка.pngВихователь-методист: Кошелєва Лариса Михайлівна

Нова установа побудована у 1993 році за типовим проектом на 122 місця

   Точних даних, коли заснований заклад немає, архіви не збереглися.  Зі слів старожилів після революції тут був притулок  для дітей сиріт. Незадовго до війни він був реорганізований в ясла-сад ім. Н.К. Крупської. Він мав 3 групи, в яких нараховувалося близько 100 дітей. Кількість дітей то зменшувалася, то збільшувалася. В 60-роки будівля була добудована і садочок вже нараховував 6 груп. В 1974 році він був перейменований в дитячий садок «Берізка».

    З часом, стара будівля перестала відповідати сучасним санітарним вимогам і в 1991 році міська рада народних депутатів прийняла рішення про будівництво нового сучасного приміщення. І вже в лютому 1993 року поряд зі старим приміщенням, відкрила двері своїм вихованцям нова сучасна будівля дошкільного закладу №1 «Берізка».

Інформація про перших завідуючих не збереглася.

З 1955 року – Круванд Олександра Федорівна

З 1974 року – Кучеренко Стефанія Михайлівна

З 1987 року – Суханюк  Лариса Олександрівна

З 2004 року – Якушина Людмила Леонідівна

   Садочок має одну з найбільших територій у місті, що розташована далеко від центральних загазованих доріг, тому він є базовим дошкільним закладом в місті (з 1997 року), який працює над питанням екологічного виховання дошкільників

10.

Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) «Веселка»

Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

 

м.Золотоноша,

вул. Шепелівська, 14г

 

тел. (04737) 2-22-00)

e-mail: dnzveselka@ukr.net

 

Завідуюча: Ткаченко Олеся Миколаївна;

Описание: D:фотосадочкизменшенівеселка.pngВихователь-методист:  Кобіна Ірина Андріївна

Дошкільний заклад «Веселка» відкрито влітку 1981 року. Побудований він за типовим проектом на шість вікових груп (чотири дошкільні та дві ясельні), розрахований на сто десять дітей.

У новозбудований дошкільний заклад «Веселка» було призначено завідуючою Бондаренко Галину Федотівну, організовувала роботу з питань матеріально-технічного обладнання, кадрового забезпечення, набору дітей, упорядкування груп, приміщення, території.

         Великий вклад у розбудову дошкільного закладу та піднесенню його авторитету внесли педагогічні працівники, які з перших днів відкриття садочка багато років присвятили свого життя саме роботі у дошкільному закладі «Веселка». Це такі вихователі: «вихователь-методист» Булко О.П., «вихователь-методист» Яцкевич Л.О., багаторічна голова ПК Переяславець В.М., методист дошкільного закладу Гонза Г.Л., вихователі Панчук Г.Г., Назарова С.І., Кеніна Т.В.

У дошкільному закладі, починаючи з 1982 року, відкрили перший клас - шестирічок, який проіснував до 2007 року.

 У 1995 році в зв’язку із зменшенням народжуваності дітей та наповнюваності установи дітьми рішенням міської ради було скорочено одну вікову групу і садочок по 2013р.  працював укомплектований п’ятьма групами. З 1.01.2013 року у дошкільному закладі працює шість груп : 2 – ясельні та 4 садові.

11.

Дошкільний навчальний заклад загального розвитку «Калинка»

Описание: D:фотосадочкизменшенікалинка.pngЗолотоніської міської ради та виконавчого комітету

 

м. Золотоноша,

вул.. Соборна, 40

 

тел.. (04737)52175

e-mail: kalinka_zolo@ukr.net

 

Завідуюча: Городнича Наталія Миколаївна

Вихователь-методист: Кроха Надія Іванівна

Рік заснування: 1972

Проектна потужність:  102 місця

Назва закладу з часу заснування дитячий садок «Калинка» . Перша завідуюча закладом -  Холод Марія Панасівна.

З 2008 року заклад перейменовано на дошкільний навчальний заклад загального розвитку «Калинка».

Це 6 груповий дошкільний навчальний заклад загального розвитку. Його було відкрито, як відомчий заклад, для потреб ПМК – 231 Черкассільбуд;

•          1982 році заклад було передано

в cистему народної освіти.

У закладі функціонують 6 груп:

1 – ясельна;

5 – для дітей дошкільного віку.

Потужність – 102 місця.

Виховується  – 154 дітей.

  У закладі створено належні умови для виховання і навчання дітей. Проведено модернізацію предметно-розвивального середовища в групових кімнатах і на території закладу.

Пріоритетні напрямки навчально-виховної роботи закладу:

-           фізкультурно-оздоровчий ;

-           художньо-естетичний;

-           соціально-моральний.

Науково-методична тема діяльності закладу: «Організація довірчих відносин з батьками».

Дошкільний навчальний заклад намагається підтримувати добрі традиції – працювати в тісній співпраці з батьками.

Взаємини між  батьками і закладом будуються на взаємодовірі, взаємоповазі батьків і працівників закладу.

Формула  успіху закладу: створення у дошкільному навчальному закладі таких умов, щоб він став: місцем радості для дітей, місцем творчості для вихователів та місцем впевненості і спокою для батьків.

Заклад працює  під гаслом: «Партнерство заради дитини»

12.

Дошкільний навчальний заклад «Ромашка»

Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

 

м. Золотоноша,

вул.. Незалежності,75

 

тел.. (04737)5-27-60.

e-mail: sadok-romashka@mail.ua

 

Завідуюча:  Коновал Ніна Іванівна

Описание: D:фотосадочкизменшеніромашка.pngВихователь-методист:  Удовенко Павліна Вікторівна

Рік забудови – 1965.  Розпочав працювати садок  з 10 травня 1966 року.

Наповнюваність закладу – 97 місць

З дня відкриття дитячого садка «Ромашка» до сьогодення пройшло  майже 50 років. Будувався ясла-садок «Ромашка» золотоніськими будівельниками під керівництвом Грановського Юхима Давидовича.

Під керівництвом першої завідуючої Орловської Лариси Андріївни здійснювалося озеленення території насаджувалися дерева, кущі, впорядковувалися дитячими спорудами майданчики груп, спортмайданчик .

Великої плідної праці , свої сили вкладали й інші керівники садочка Середа Галина Семенівна, Косенко Наталія Яківна.

На сьогодні у закладі виховується 123 дітей:  1 ясельна група та 5 – садових груп.

Кількість працівників – 32 особи, з них 15 педагогів, що мають:

Вищу педагогічну освіту мають 10 осіб, середню спеціальну – 5 осіб.

-           Вищу категорію – 2 особи та педагогічне звання «Вихователь-методист»

-           І категорія – 3 особи,

-           ІІ категорія  - 3 особи,

-           Спеціаліст – 7 осіб.

13.

Дошкільний навчальний заклад загального розвитку  «Сонечко»

Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

 

м. Золотоноша, 

вул.. Благовіщенська, 17

 

тел. (04737)5-36-97

e-mail: sonechko1975dnz@ukr.net

 

Завідуюча: Коваль Вікторія Іванівна

Описание: D:фотосадочкизменшенісонечко 2.pngВихователь-методист: Брежко Зінаїда Олександрівна

Рік заснування: 1974 рік.

Розрахований на 72 дітей

Дитяча дошкільна установа «Сонечко», була розрахована  на 90 дітей.           

Завідуючі: Круванд  Олександра Федорівна,

Скиба  Любов Степанівна,

Паранічева  Антоніна Володимирівна,

Коваль Вікторія Іванівна.

З часу відкриття  у 1974 р. ДНЗ «Сонечко» був на балансі швейної фабрики. Рішенням Золотоніської міської ради № 907 від 24.12.1993р.  д/з «Сонечко» з 1 лютого 1994р.  передали на баланс  відділу освіти. З 1994 р. по 1998р. у дошкільному навчальному закладі було 5 груп : 1 ясельна та 4 дошкільні. У вересні  1998р. відкрили шосту  дошкільну групу. Розрахований на 72 дитини. На даний час  в установі 132 дітей.  Загальна площа приміщень для дітей – 931 м2 .

     Загальний стан будівлі задовільний. 100% виконана програма «Євровікно», обладнаний сучасний комп’ютерний клас та спортивний зал. Оновлюється матеріально-технічна база установи.

14.

Дошкільний навчальний заклад  «Струмочок»

Описание: D:фотосадочкизменшеніструмочок1.pngЗолотоніської міської ради та виконавчого комітету

 

м. Золотоноша, 

вул. Лепсе, 18

 

тел. (04737) 5-37-51

e-mail: strumochok-2014@ukr.net

 

Завідуюча:  Дегтяренко Лариса Вікторівна

Вихователь-методист: Тобілко Оксана Михайлівна

Рік заснування – 1977 рік.

Проектна потужність – 114 місць

З 1977 року назва закладу «Гвоздичка» - 280 дітей, а з 1998  року «Струмочок». З 1987 року очолювала колектив завідувач – Кулієва Людмила Миколаївна.

1998 рік – Одеська залізниця передає садок «Гвоздичку» на баланс міської ради. Дитячий садок  «Струмочок» об’єднується з колективом «Гвоздички» і нині носить назву дошкільний навчальний заклад «Струмочок». За сприянням міської влади у дошкільному закладі у 2013 році була відкрита ще одна група раннього віку, що значно вирішило проблему перевантаження груп. На даний момент у закладі працює 8 груп. Кількість дітей – 176. Колектив дружній, згуртований, в ньому  працює 50 працівників, з них 22 педагога.

Всі вихователі люди творчі, невгамовні,шукають нові підходи у вихованні та навчанні дітей

15.

Дошкільний навчальний заклад загального розвитку №2  «Ялинка»

Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

 

м. Золотоноша,

вул. Шевченка,185

 

тел..  (04737)5-22-63

e-mail: elochka.2000@mail.ru

 

Завідуюча: Крись Юлія Валеріївна

Описание: D:фотосадочкизменшеніялинка.pngВихователь - методист: Дерев`янко Валентина Іванівна

Рік заснування: 1949 року.

Проектна потужність: 101 особа.

У 1979 році дошкільну установу реконструйовано. На місці старих приміщень побудовано типове двохповерхове приміщення на 8 груп.

 З 23.05.1979 року дитячий садок імені Кірова перейменовано на дитячий садок №2 «Ялинка».

        Функціонує  8 груп.  Відвідують дошкільний заклад 210 дітей.

Кадри:  у дошкільному навчальному закладі працює  19  педагогічних працівників, з них:

спеціалісти  вищої категорії – 3; спеціалісти ІІ  категорії - 5;  спеціаліст - 8; спеціалісти з 9 тарифним розрядом – 3.

У 2004 році  дошкільний заклад брав участь у  Всеукраїнському  конкурсі на кращий стан фізичного виховання в дошкільних закладах і  зайняв ІІ місце.

У 2006 році колектив дошкільного закладу нагороджений грамотою Головного управління і науки Черкаської області за комп’ютеризацію навчального процесу.

У 2006році дошкільний заклад зарахований до Європейської мережі Шкіл сприяння здоров’ю.

            У 2007 році за опис досвіду «Впровадження здоров’язберігаючої системи виховної роботи» методист дошкільного закладу Дерев’янко Валентина Іванівна   нагороджена Дипломом Головного управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації.

За методичний посібник «Створення позитивного мікроклімату для ефективного співробітництва дошкільного навчального закладу і сім’ї»  завідуюча  Литвиненко С.С. та методист Дерев’янко В.І. визнані лауреатами виставки «Освіта Черкащини 2009» і занесені до каталогу передового педагогічного досвіду.

Установа працює за фізкультурно-оздоровчим напрямом з проблеми «Формування у дошкільників здорового способу життя».

      Для задоволення потреб дітей працюють кабінети: практичного психолога, медичний,  музична та фізкультурна зали, комп’ютерний клас.

       Для розвитку творчих здібностей та обдарувань дітей працюють гуртки:

-           “Шахіст – навчання гри в шахи;

-           “Гурток англійської мови” – навчання дітей англійської мови.

-           “Співаночка” – навчання дітей співу;

-           “Грація” – навчання дітей ритмічним танцям;

-           «Крок до інформатики» - навчання комп’ютерній грамоті.

16.

Золотоніський будинок дитячої та юнацької творчості

 

м. Золотоноща,

Садовий проїзд, 10

 

Тел.. (04737) 5-50-80

e-mail: zolobdut@ukr.net

 

Описание: D:фотонавчальні закладизменшеніБДЮТ.pngДиректор: Омельченко Олександр Михайлович

Методисти:  Кобець Т.В., Олексенко Т.А.

40-і роки ХХ ст. – будинок піонерів,

Рішенням міської ради №55 від 20.04.1994  встановлена назва «Будинок дитячої та юнацької творчості»

Золотоніський піонер клуб. Перший директор - Батир Іван Васильович (1947-1949)

Особливий внесок у розвиток піонерського руху вніс Верлінський Борис Олександрович, на посаді директора піонерклубу (1952-1957). Кількість гуртків за роки його роботи збільшилась утричі: фотогурток, гурток образотворчого мистецтва, гурток мотолюбителів,   радіогурток, авіамодельний, гурток стрілків,  гурток юних кіномеханіків, драматичний гурток, гурток „Умілі руки”,  оркестр духових інструментів, танцювальний колектив „Іскринку” керівник   Джемелінська Тетяна Іванівна.

1957р. на посаду директора  призначена Куницька Наталія Федорівна. За ініціативою у місті і районі була  започаткована така форма роботи як навчання піонерського та комсомольського активу на базі табору „Чапаєвець”, яка стала відома під назвою „Піонерська республіка”. Цей досвід був перейнятий на Всесоюзному семінарі

17.

Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа

Описание: D:фотонавчальні закладизменшеніДЮСШ.png

м. Золотоноша,

вул. Черкаська 5

 

тел.. (04737) 5-34-72

e-mail: dusshzol@ukr.net

 

Директор: Шевченко Олександр Володимирович

Рік заснування: 1995 рік

Дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ) — позашкільний навчальний заклад спортивного профілю.

Дитячо-юнацькі спортивні школи розвивають здібностей вихованців в обраному виді спорту, створюють умови для виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України

Напрями діяльності:

•          популяризація здорового способу життя;

•          сприяння розвитку спорту;

•          підтримка талановитої молоді;

•          реалізація спортивних, освітніх, молодіжних проектів.

Кількість гуртків:  4

Кількість вихованців:  274

Тренерів-викладачів : 6  (всі тренери  мають  II категорію )

 

Золотоніська ДЮСШ - має свій стадіон ( з двома футбольними полями , а також міні-полем із штучним покриттям , і майданчик для пляжного волейболу та атлетичний майданчик )

ДЮСШ – учасник обласних та Всеукраїнських змагань:

Чемпіонату та першості  Черкаської області з футболу серед юнацьких та дитячих команд.

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам”яті ЗТУ Романенка М.І

XV Всеукраїнський юнацький турнір з греко-римської боротьби пам'яті І.А. Зубковського.

Чемпіонату Черкаської області з Кіокушин карате у розділі «куміте» серед дітей та юнаків

Чемпіонат м. Херсон з кіокушин карате серед дітей, юнаків та дорослих

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ:

   67 нагород за участь в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

19.

 

 

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень