A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Золотоніська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Черкаської обласної ради

 Адреса: 19700 м. Золотоноша вул. Обухова, 39

Телефон (237) 5 33 24

e-mail: zolointernat@ukr.net, сайт: zolointernat.ck.ua 

Директор школи-інтернат: Сахно Тетяна Миколіївна

Школа заснована у 1984 році.

У закладі навчаються 85 дітей з особливими освітніми потребами з Драбівського, Золотоніського, Чорнобаївського та Канівського районів Черкаської області.

У школі-інтернаті працює 43 педагогічних працівників, 2 медичних сестер, є 1 посада лікаря, практичний психолог, соціальний педагог, педагог-організатор, інструктор з фізкультури, керівник гуртка.

Діти у закладі забезпечені відповідно до встановлених норм харчуванням, одягом, взуттям, білизною, навчальними, ігровими та розвиваючими матеріалами тощо. Випускники закладу продовжують навчання у ПТНЗ області.

Діти проживають у 1 гуртожитку в кімнатах по 10-15 осіб. Обладнано санвузли, ігрові кімнати, заклад забезпечений у повній мірі меблями та обладнанням.

Заклад розміщено у 2 будівлях.

У школі обладнано 10 класних кімнат, 3 навчальні майстерні, кабінети СПО і ЛФК, кабінет психолога, медичний блок, логопедичний кабінет, їдальня, кімнати відпочинку, складські приміщення, пральню, гараж на 4 одиниці транспорту.

Школа-інтернат має дослідну ділянку 0,3 га та теплицю, що є навчальною базою для предмету «трудове навчання», «квітникарство» забезпечує підготовку вихованців до самостійного життя.

Школа працює над проблемою: «Індивідуалізація та диференціація навчально – виховного процесу, створення сприятливих умов для адаптації особливої дитини в суспільстві»

Облаштовано прилеглу територію, розбито клумби, облаштовано ігрові та спортивні майданчики.

Щорічно у закладі проводяться поточні ремонти у гуртожитках, навчальних корпусах, харчоблоці, їдальні. Замінено 100% вікон. Відремонтовано ганки, дах, утеплено фасад допоміжного корпусу.

Заклад забезпечений комп’ютерною технікою, яка налічує 29 одиниць.

Заклад забезпечений транспортом: Газ 52, ВАЗ 2107, Газель, легковий автомобіль «Сітроен».

Капітального ремонту потребують туалетні кімнати в спальнях, труби водогону і опалення; часткового ремонту потребують класні кімнати, необхідно замінити учнівські столи і стільці, придбати мультимедійні установки в класи. Проблемою школи є брак приміщень для спортивного та актового залів.

Спеціальна школа-інтернат

Переможці олімпіади

Педагогічний колектив

Веселі вихідні у школі

Танцювальний колектив Дивосвіт

У шкільній теплиці

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень