Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Новини

 

 

 

 

Учні 3-А класу відвідали міську бібліотеку

Дата створення: 21:45 20.09.2023

   Золотоніська ЗОШ N3 Учні 3-А класу сьогодні відвідали міську бібліотеку. Людмила Миколаївна розповіла як виник папір, як народжувалася книга, скільки професій задіяно, щоб вийшла цікава і красива книга. Про велику  читання і бережливе ставлення до книги. А потім діти завітали до майстерні " ЗолоХухи". Майстрині радо показували дітям, як плести маскувальний одяг. Діти швидко включилися у роботу, ще й приміряли готові вироби.

Міжнародна конференція «THE PLATFORM FOR UKRAINE»

Дата створення: 21:43 20.09.2023

   Золотоніська спеціалізована школа 2 інформаційних технологій. У Львові декілька днів поспіль проходить міжнародна конференція «THE PLATFORM FOR UKRAINE». Її учасниками стали й представники нашої школи: Олена Вертипорох, Ольга Котко, Альона Назарова, Алла Капля та Наталія Назаренко. Було надзвичайно приємно зустрітися нарешті в реалі із Дафною Шарон-Максімов, адже саме завдяки їй Хібукі оселився в нашій школі. А ще серед спікерів - багато професійних психологів, представників посольства Ізраїлю та Гаррі Табах - офіцер ВМС США, військовий експерт. Усі вони порушують надзвичайно важливу і болючу для українців тему - підтримку людей, що живуть в реаліях воєнного часу та повернення їх до мирного життя .

Зустріч учнів 11 класу з українським захисником, героєм, членом спілки АТО Золотоніщини

Дата створення: 21:42 20.09.2023

    Золотоніська спеціалізована школа 1 20 вересня у школі відбулася зустріч учнів 11 класу з українським захисником, героєм, членом спілки АТО Золотоніщини, який в складний для країни час став на захист своєї рідної землі, свого дому, родини, заради щасливого майбутнього.

#stop_sexтинг

Дата створення: 21:41 20.09.2023

   Золотоніська спеціалізована школа 2 інформаційних технологій. #stop_sexтинг

Робочі будні гуртків БДЮТ

Дата створення: 21:38 20.09.2023

     Робочі будні гуртків БДЮТ

Спортивний табір «MISTRAL 2»

Дата створення: 21:34 19.09.2023

Золотоніська Гімназія ім СД Скляренка Золотоніські гімназисти завжди були переможцями. Мандруючи світом, лідерство вони виборюють на міжнародному рівні. У серпні 2023 року діти відвідали гостинний спортивний табір «MISTRAL 2», що знаходиться в Болгарії! Качкалда Ірина та Мірошник Юрій взяли естафету в свої руки і завзято виконували різноманітні квести, за які і отримали почесну нагороду - золоті кубки! Зичимо наснаги молодим лідерам та подальших грандіозних перемог!