Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Новини

Новій українській школі- новий учитель

Дата створення: 16:04 18.06.2019

З 5 червня по 18 червня 2019 року на базі Золотоніської СШІТ №2 відновили роботу тренінгові заняття по підготовці вчителів початкових Нової української школи (тренер Карлик Г.В., методист відділу освіти Золотоніської міської ради).

Пришкільний табір

Дата створення: 14:35 14.06.2019

Знову з приходом літа та настанням довгоочікуваних канікул на базі школи  №6 розпочав свою роботу дитячий пришкільний табір «Веселка» , а разом із ним і англомовний табір «Heads and Tails», який цього року вирішив подорожувати не лише англомовними країнами, а й рідним краєм.

Берегиня України

Дата створення: 11:56 06.06.2019

З метою гідного представлення та об’єднання українських жінок, які присвятили своє життя боротьбі за кращу долю України, відродженню, звеличенню нашої рідної землі добрими справами, Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» започаткував та проводить Національний проект « Я - Українка», який вже три  роки поспіль проходить у нашій країні. Проект здійснюється за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, керівників місцевого самоврядування, обласних та районних адміністрацій, громадських об’єднань. Він розповідає про жінок, які поєднали наполегливу працю і любов до України для блага та розквіту нації. Саме такі жінки возвеличують країну, множать здобутки, зачаровують своєю вдачею, вражають шляхетністю і милосердям. Невід’ємною часиною проекту є підготовка та випуск книги «Я – Українка», сторінки якої презентують жіночі долі. Крім знаменитих постатей щороку з’являється багато нових імен, які ще не відомі широкому загалу та є не менш значимі в долі нашої країни. Це керівники підприємств, спеціалісти різних галузей, громадські та політичні діячі, благодійники, митці та інші.

Свято творчості і краси

Дата створення: 10:43 06.06.2019

5 червня на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» з нагоди відзначення Дня захисту дітей відбувся Гала-концерт обласного фестивалю-конкурсу учнівської творчості «Мистецький дивокрай Черкащини - 2019», куди завітали найкращі художні колективи та окремі виконавці закладів загальної середньої освіти та позашкілля області. Загалом участь у заході взяли понад 1500 учнів та педагогів.

Переможці міжнародних мовних конкурсів

Дата створення: 12:31 31.05.2019

30 травня 2019 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та XVIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об`єднаймося ж, брати мої».

Останній дзвоник

Дата створення: 12:21 27.05.2019

      Дійсно, сьогодні у нашій школі відбувся веселковий Останній дзвоник. Кожен клас обрав для себе особливий колір одягу. Так підтримали ідею учнів, батьків, учителів – членів шкільного клубу змін «Рубікон».

День вишиванки

Дата створення: 15:26 17.05.2019

Сьогодні особливий день кольорового тижня - День вишиванки. Тож учні і вчителі одягли символ України – вишиванку. Такого різноманіття орнаментів та кольорів годі й шукати: вишиті сорочки, спіднички, віночки, стрічки, квіти…

Кольори настрою

Дата створення: 09:48 17.05.2019

Сьогодні у нас колір настрою – синій!  Адже кольоровий тиждень запропонував саме цей колір спокою і відпочинку. Синій асоціюється у нас із кольором неба, моря. Тому релаксуємо і потихеньку налаштовуємось  на канікули, що незабаром подарують нам усе це. А поки що – колективне фото на згадку про синій день!

Відмінники предмету «Захист Вітчизни» отримали обласні почесні відзнаки

Дата створення: 14:33 15.05.2019

 74 учня закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти області 14 травня  отримали  обласні почесні відзнаки «Відмінник  Захисту Вітчизни».  Серед них два учні Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ситник Іван(11 клас) та Носенко Максим (10 клас).

Кольоровий тиждень

Дата створення: 09:00 14.05.2019

Вітаємо всіх учасників Кольорового тижня, який сьогодні розпочався у нашій школі! Понеділок – зелений день. Цей колір приємний для ока, природний і заспокійливий, має навіть зцілюючу силу. Тому приємно бачити, як багато учнів та вчителів обрали  для себе сьогодні зелений колір одягу чи його елементи.