A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Дошкільний навчальний заклад загального розвитку «Сонечко» Золотоніської міської ради та її виконавчого комітету

Адреса: Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Благовіщенська, 17
Телефон:  2-36-90
Завідувач:  Коваль  Вікторія Іванівна

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» функціонує з 1974 року. На даний час у закладі працює 6 груп, в яких виховується 132 дитини.

Колектив закладу нині налічує 31 працівників, з них 13 педагогів. Вищу освіту мають 10 педагогів, середню спеціальну - 3, мають звання «Вихователь-методист» - 4особи, звання «Старший вихователь» - 2 особи, І кваліфікаційну категорію - 3 педагога, ІІ категорію – 4 педагога, вищу – 2 педагога. 

Досвідчений і творчий колектив працює над науково-методичною проблемою: «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в дошкільну освіту та створення здоров’язбережувального простору творчої особистості». Розуміючи потребу часу, педагогічний колектив працює в постійному пошуку унікальних, прогресивних методик, технологій і сам розробляє їх. Матеріали з досвіду роботи узагальнили в методичному посібнику «Здоров’язбережувальний простір творчої  дитини», який експонувався на V Міжнародному  фестивалі педагогічних інновацій та отримав Диплом  за перемогу у номінації «Інноваційні технології дошкільної освіти» та на Національній виставці 2013 «Інноватика в сучасній освіті» і отримав Диплом лауреата конкурсу та медаль І ступеня у номінації «Інновації у формуванні творчої особистості в дошкільних і позашкільних закладах освіти». Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» став учасником Міжнародного форуму «Науковці та освітяни України в ім’я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства» та отримав Се ртифікат і медаль за внесок у розвиток освіти (2015р), Коваль В.І. стала лауреатом Всеукраїнської науково-патріотичної конференції «Патріотизм – нагальна потреба України й українців» (2015), а педагогічні працівники Коваль В.І., Брежко З.О., Лісун Т.Л., Середа С.О. та Васіна В.А. стали учасниками IV В сеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень» та отримали сертифікати Національної академії педагогічних наук України (2015р.). В 2016 році завідувач дошкільним закладом Коваль В.І. та вихователь-методист Брежко З.О. відзначені Дипломами КНЗ «Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників» за методичний посібник «Сучасне управління дошкільним закладом», а творча група «Оберіг» (керівник Брежко З.О.) стала переможцем в обласному конкурсі «Збережемо первоцвіти» в номінації «Дослідницька робота».В 2017 році відзначено дипломом КНЗ» Черкаськийобласний інститут післядипломної освіти два цифрові ресурси –Коваль Вікторії Іванівни та Васіної В.А., а методичний посібник Шпак В.В. отримав сертифікат. 

Дошкільний навчальний  заклад бере активну участь в дослідно-експериментальній роботі. Впродовж 2005-2007 років на базі дошкільного закладу проводилася експериментально-дослідницька робота з проблеми «Впровадження ІКТ в дошкільній освіті». Даний експеримент успішно завершився, а матеріали презентували в ході обласної виставки передового педагогічного досвіду «Освіта Черкащини» та обласного семінару методистів дошкільних закладів. Узагальнені матеріали експериментально-дослідницької роботи вивчалися в Інституті інноваційних технологій змісту освіти України. Досвід роботи з даного експерименту висвітлено на сторінках методичного посібника «Крок до інформатики» та робочого зошита з інформатики для дошкільників.

Турбота про здоров’я дітей, виховання культури, патріотичних рис та національної гордості, виховання любові до рідної мови, до рідного краю, формування у дітей пізнавальних та творчих здібностей, підтримка обдарованої дитини – це ті питання, яким приділяється значна увага в процесі роботи з дітьми. 

Cадочок радо зустрічає своїх чудових дітлахів…

 

Група «Дюймовочка»

Група для дітей раннього віку «Гномики»

Музична зала вже чекає на виступи малят…
 

Затишний комп’ютерний клас
гостинно зустрічає старших дошкільнят 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень