Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Дошкільний навчальний заклад загального розвитку «Сонечко» Золотоніської міської ради та її виконавчого комітету

Адреса: Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Благовіщенська, 17
Телефон:  2-36-90
Завідувач:  Коваль  Вікторія Іванівна

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» функціонує з 1974 року. На даний час у закладі працює 6 груп, в яких виховується 132 дитини.

Колектив закладу нині налічує 31 працівників, з них 13 педагогів. Вищу освіту мають 10 педагогів, середню спеціальну - 3, мають звання «Вихователь-методист» - 4особи, звання «Старший вихователь» - 2 особи, І кваліфікаційну категорію - 3 педагога, ІІ категорію – 4 педагога, вищу – 2 педагога. 

Досвідчений і творчий колектив працює над науково-методичною проблемою: «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в дошкільну освіту та створення здоров’язбережувального простору творчої особистості». Розуміючи потребу часу, педагогічний колектив працює в постійному пошуку унікальних, прогресивних методик, технологій і сам розробляє їх. Матеріали з досвіду роботи узагальнили в методичному посібнику «Здоров’язбережувальний простір творчої  дитини», який експонувався на V Міжнародному  фестивалі педагогічних інновацій та отримав Диплом  за перемогу у номінації «Інноваційні технології дошкільної освіти» та на Національній виставці 2013 «Інноватика в сучасній освіті» і отримав Диплом лауреата конкурсу та медаль І ступеня у номінації «Інновації у формуванні творчої особистості в дошкільних і позашкільних закладах освіти». Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» став учасником Міжнародного форуму «Науковці та освітяни України в ім’я утвердження миру, стабільності та розвитку суспільства» та отримав Се ртифікат і медаль за внесок у розвиток освіти (2015р), Коваль В.І. стала лауреатом Всеукраїнської науково-патріотичної конференції «Патріотизм – нагальна потреба України й українців» (2015), а педагогічні працівники Коваль В.І., Брежко З.О., Лісун Т.Л., Середа С.О. та Васіна В.А. стали учасниками IV В сеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень» та отримали сертифікати Національної академії педагогічних наук України (2015р.). В 2016 році завідувач дошкільним закладом Коваль В.І. та вихователь-методист Брежко З.О. відзначені Дипломами КНЗ «Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників» за методичний посібник «Сучасне управління дошкільним закладом», а творча група «Оберіг» (керівник Брежко З.О.) стала переможцем в обласному конкурсі «Збережемо первоцвіти» в номінації «Дослідницька робота».В 2017 році відзначено дипломом КНЗ» Черкаськийобласний інститут післядипломної освіти два цифрові ресурси –Коваль Вікторії Іванівни та Васіної В.А., а методичний посібник Шпак В.В. отримав сертифікат. 

Дошкільний навчальний  заклад бере активну участь в дослідно-експериментальній роботі. Впродовж 2005-2007 років на базі дошкільного закладу проводилася експериментально-дослідницька робота з проблеми «Впровадження ІКТ в дошкільній освіті». Даний експеримент успішно завершився, а матеріали презентували в ході обласної виставки передового педагогічного досвіду «Освіта Черкащини» та обласного семінару методистів дошкільних закладів. Узагальнені матеріали експериментально-дослідницької роботи вивчалися в Інституті інноваційних технологій змісту освіти України. Досвід роботи з даного експерименту висвітлено на сторінках методичного посібника «Крок до інформатики» та робочого зошита з інформатики для дошкільників.

Турбота про здоров’я дітей, виховання культури, патріотичних рис та національної гордості, виховання любові до рідної мови, до рідного краю, формування у дітей пізнавальних та творчих здібностей, підтримка обдарованої дитини – це ті питання, яким приділяється значна увага в процесі роботи з дітьми. 

Cадочок радо зустрічає своїх чудових дітлахів…

 

Група «Дюймовочка»

Група для дітей раннього віку «Гномики»

Музична зала вже чекає на виступи малят…
 

Затишний комп’ютерний клас
гостинно зустрічає старших дошкільнят