A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Порядок замовлення дублікатів документів про освіту для ТПО

 В умовах воєнного стану особи, які здобули в Україні базову середню освіту (закінчили 9-ть класів) або повну загальну середню освіту (закінчили 11-ть класів), але не мають на руках раніше отриманого документа про загальну середню освіту та не мають серії та номера цього документа, можуть отримати всю інформацію про документ про загальну середню освіту, що міститься в Реєстрі документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Для цього здобувачу освіти або його законному представнику (одному з батьків або опікуну) потрібно звернутись із заявою до державного підприємства «Інфоресурс» або будь-якого функціонуючого закладу загальної середньої освіти (школи, ліцею, гімназії) в Україні, поряд з яким заявник перебуває (незалежно від місця отримання освіти особою) за однією з наступних заяв з обов’язковим додатком:

1) з паперовою заявою (форма наведена нижче), до якої додається:

– копія паспорта, засвідчена власноруч. Напис про засвідчення копії складається зі слів «Згідно з оригіналом», особистого підпису заявника, його імені та прізвища, дати засвідчення копії.

Паперову заяву з додатком до державного підприємства «Інфоресурс» можливо надіслати за поштовою адресою: ДП «Інфоресурс», вул. Олександра Довженка, 3, м. Київ, індекс 03057;

або

2) в разі наявності кваліфікованого чи удосконаленого електронного підпису, з електронною заявою (форма ), до якої додається:

– копія паспорта (заява та копія паспорта обов’язково засвідчуються кваліфікованим чи удосконаленим електронним підписом).

Електронну заяву з додатком до державного підприємства «Інфоресурс» можливо надіслати на електронну пошту info@inforesurs.gov.ua.

Заклади загальної середньої освіти, що отримують заяви з додатком від здобувачів освіти або їх законних представників (одного з батьків або опікунів), передають ці заяви органам управління у сфері освіти, які надсилають їх разом з узагальненням державному підприємству «Інфоресурс» протягом трьох робочих днів з дня надходження відповідних заяв. Звертаємо увагу, що необхідно надсилати оригінали заяв, а не їх копії.

Державне підприємство «Інфоресурс» за результатами розгляду кожної заяви, отриманої як безпосередньо від заявника так і через орган управління у сфері освіти, надає запитувану інформацію про документ про освіту на зазначену в заяві адресу протягом 30 календарних днів з дня її надходження (абзац 3 частини 5 ст. 16 Закону України «Про захист персональних даних»).

Після отримання відповіді від ДП "Інфоресурс" з підтвердженням факту отримання вами документів за попереднім місцем проживання, оформляється стандартний пакет документів для замовлення дублікату документа про освіту.

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень