A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Успіхи юних науковців

Дата: 25.02.2022 07:39
Кількість переглядів: 13

19 та 20 лютого 2022 року в онлайн  режимі на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради»  відбувся  ІІ (обласний)  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У конкурсі-захисті взяли участь 24 учні закладів загальної середньої освіти Золотоніської ОТГ (25 робіт): гімназія ім. С. Д. Скляренка – 7 учнів, спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій – 3, загальноосвітня школа № 3 – 1, загальноосвітня школа № 6 – 3, санаторна школа – 2, Благодатнівська загальноосвітня школа ім. Г.П. Берези – 4,  Кропивнянська загальноосвітня школа – 2 (3 роботи), Коробівський навчально-виховний комплекс – 1,  Крупський навчально-виховний комплекс – 1. Юні науковці захищались у 19 секціях 11 наукових відділень. Найбільше наукових робіт представлено до відділень мовознавства,  літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, фізики і астрономії, математики, екології та аграрних наук.

Конкурс складався з таких етапів: оцінювання  науково-дослідницької роботи, захист постерів та конференція .

Під час постерного заходу манівці демонстрували науковий апарат дослідження, орінтування  в темі проєкту й галузі знань загалом у формі діалогу з членами журі.

На науковій конференції учні презентували найбільш суттєві результати проєкту перед усіма учасниками секції.

Перемогу на рівні області здобув 21 учень, лауреати – 4 учні.

І місце:

  1. Присяжна Анастасія, учениця гімназії ім. С.Д. Скляренка, науковий керівник Мірошник Анна Олесандрівна;
  2. Луцик Денис, учень ЗОШ №  6,  наукові керівники Третякова Людмила Вікторівна, Єршова Юлія Василівна;
  3. Брикун Вадим, учень Кропивнянської ЗОШ, наукові керівники Шкеліберда Віктор Миколайович, Сальніков Олексій  Олександрович.

ІІ місце:

  1. Кравченко Діана, учениця спеціалізованої школи № 2, науковий керівник Васильчук Ганна Іванівна;
  2. Шаблій Вероніка, учениця санаторної школи, науковий керівник Таран Алла Анатоліївна;
  3. Вовк Анна, учениця гімназії ім. С.Д. Скляренка, науковий керівник Лучанінова Світлана Іванівна;
  4. Оверчук Софія,  учениця гімназії  ім. С.Д. Скляренка,  наукові керівники Денисюк Любов Іванівна, Буряк Світлана Дмитрівна;
  5. Сивухіна Ольга, учениця санаторної школи, науковий керівник Сідєльнікова Ольга Петрівна;
  6. Марущенко Катерина, учениця гімназії ім. С.Д. Скляренка, науковий керівник Гаврюшенко Анна Миколаївна;
  7. Кібальнік Владислав, учень гімназії ім. С.Д. Скляренка, науковий керівник Скрипник Ольга Вікторівна;
  8. Явдошишин  Олексій, учень ЗОШ № 3, науковий керівник Гудюк Наталія Станіславівна;
  9. Харченко Мирослава,  учениця ЗОШ № 6, наукові керівники Фурдига Наталія Анатоліївна, Радченко Ірина Леонідівна;
  10.  Шліханова Єлизавета, учениця Благодатнівської ЗОШ ім. Г.П. Берези, науковий керівник Дорош Раїса Михайлівна;
  11.  Синільник Віталій, учень Крупського НВК, науковий керівник Дробний Олександр Миколайович.

ІІІ місце:

  1. Ковязіна Софія, учениця Благодатнівської ЗОШ ім. Г.П. Берези, науковий керівник Мозгова Валентина Миколаївна;
  2. Нечитайло Кіра, учениця гімназії ім. С.Д. Скляренка, науковий керівник Лесик Ольга Костянтинівна;
  3. Олефір Яніна, учениця ЗОШ № 6, науковий керівник Черненко Діана Олесівна;
  4. Шаповал Тетяна, учениця Благодатнівської ЗОШ ім. Г.П. Берези, науковий керівник Вертипорох Вікторія Миколаївна;
  5. Марченко Вікторія,  учениця Благодатнівської ЗОШ ім. Г.П. Берези, науковий керівник Вертипорох Вікторія Миколаївна;
  6. Стеценко Анна, учениця Кропивнянської ЗОШ, науковий керівник Сальніков Олексій Олександрович.

Лауреати:

  1. Горбатенко Владислав, учень спеціалізованої школи № 2, науковий керівник Жила Анна Валеріївна;
  2. Костальєва Євгенія, учениця спеціалізованої школи № 2, науковий керівник Громова Катерина Миколаївна;
  3. Шитік Євгенія, учениця гімназії ім. С.Д. Скляренка, науковий керівник

Кононець Ірина Анатоліївна;

  1. Харченко Анастасія, учениця Коробівського НВК, науковий керівник Форостян Ніна Петрівна.

Щиро вітаємо юних науковців та їх керівників. Бажаємо гідно представити Золотоніську ОТГ та область на всеукраїнському етапі.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень