A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Соціальний проєкт «Відкрий своє серце»

Дата: 29.04.2022 08:08
Кількість переглядів: 16

          

Ліга старшокласників Черкащини започаткувала соціальний проєкт «Відкрий своє серце»

Адаптація та психологічна реабілітація дітей з числа внутрішньо переміщених осіб є одним із важливих викликів сьогодення. До його вирішення долучаються не лише дорослі, а й підростаюче покоління.

Прикладому тому є започаткований Лігою старшокласників Черкащини соціальний проєкт «Відкрий своє серце», метою якого є допомогти дітям-переселенцям відволіктися від трагічних подій в Україні, а також змістовно і з користю провести час.

У рамках проєкту заплановано різноманітні просвітницькі та виховні заходи, до яких планують долучитися осередки учнівського самоврядування на місцях по всій області.

27 квітня на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т.Г. Шевченка відбулася презентація означеного проєкту, у рамках якої для дітей-переселенців дитячою громадською організацією «Юнікс» організовано творчий майстер-клас з виготовлення берегів у патріотичних кольорах.

Участь у заході взяли

завідувач виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», куратор Ліги старшокласників Черкащини Валентина Кудін, заступник президента Ліги Влад Горбатенко, педагогічні працівники школи, батьки дітей- переселенців.

У продовження зустрічі на території школи діти посадили алею дерев на згадку про зустріч, а також мали нагоду розважитися кольоровими фарбами Холі.

Особисто я переконаний, що всі справи, які організовують і втілюють лідери учнівського самоврядування є щирими, важливими і найголовніше СПРАВЖНІМИ !!!

Ліга старшокласників Черкащини і "Юнікс" - дякую Вам , Ви неперевершені !!!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень