Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ВЕБІНАР «НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ»

 

27 квітня 2022 року в онлайн режимі відбувся вебінар «Надання невідкладної психологічної допомоги під час воєнного стану».

Необхідність проведення заходу пов’язана з тим, що в умовах воєнного стану в Україні у багатьох дорослих і дітей виникає значне нервово-психічне напруження, що викликає негативні зміни в психіці з можливою трансформацією їх у посттравматичні стресові розлади. Відповідно, першочергового значення набувають питання надання невідкладної психологічної допомоги з метою профілактики ПТСР.

 Учасники вебінару (9 спеціалістів психологічної служби громади) удосконалили знання щодо різних психологічних концепцій стресу, розуміння психологічного змісту явища посттравматичного стресового розладу, а такожрозвинули здатність до надання невідкладної психологічної допомоги учасникам освітнього процесу.

Захід підготував Павло Теслюк, доцент кафедри педагогіки, психології та освітнього менеджменту КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради», кандидата психологічних наук.« повернутися до списку новин