A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Подарунки від влади до Святого Миколая

Дата: 13.12.2019 08:16
Кількість переглядів: 11

В умовах реформування загальної, дошкільної та позашкільної освіти значна увага приділяється зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів.

 

Напередодні Нового року та свята Святого Миколая всі заклади освіти  м. Золотоноші отримали приємні та корисні подарунки.

Загальноосвітні школи отримали велику кількість подарунків. Матеріали для ремонту гончарної майстерні та комплектуючі для Лего в гімназії ім.С.Д.Скляренка; магнітні дошки в спеціалізованій школі  №1 та ЗОШ №5; частину комплекту музичної апаратури в СШІТ №2; комп`ютерну техніку в ЗОШ №3; проектор в ЗОШ №6.

 Значне поповнення матеріальної бази  відбулося в дошкільних закладах. Всі садочки придбали комп`ютери, крім того ДНЗ «Ромашка» - багатофункціональний пристрій, «Сонечко» - холодильник та електросковороду, «Ялинка» - офісну стінку, «Веселка» - електроплиту, «Калинка « та «Струмочок» - витяжний зонт.

 Подарунки отримали і позашкільні заклади. БДЮТ – радіомікрофон, шуруповерт, туристичний намет та фотоапарат; а ДЮСШ – набори футбольних та баскетбольних м`ячі, борцівки та волейбольні спортивні форми.

Освітяни та їх вихованці вдячні міському голові Войцехівському В.О., владі міста  та депутатському корпусу міської ради за прекрасні  та потрібні святкові подарунки.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень