Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Обласні читання з гуманної педагогіки

27 жовтня відбулися Обласні читання з гуманної педагогіки «Маніфест гуманної педагогіки - шлях до майбутнього». Тему цьогорічних читань обрали не випадково: 2011 року було затверджено «Маніфест гуманної педагогіки», у якому окреслювалися перспективи розвитку освіти для нового покоління дітей.

Учителі  Золотоніської ЗОШ N3  взяли активну участь у педагогічних читаннях. Павленко Алла, заступник директора, обрала напрям роботи «Бути керівником у час змін - велика відповідальність». Наталя Дубенець у тандемі з Вірою Беркут та Тетяною Полівановою, учителями початкових класів, представити урок «мовою серця»: краса душі людської. Наталія Онуфрійчук, заступник директора, у своєму виступі розповіла про формування позитивного мислення, успіх, щастя, любов у дітей ХХІ століття.

Усе, про що говорили учасники педчитань, було направлено на переосмислення та окреслення нового напрямку, який об’єднує біологічні знання та загальнолюдські цінності.

Того ж дня у школі було ще й оновлено експозицію гуманної педагогіки: тепер кожен, хто завітає до нашого закладу, зможе не тільки побачити символ гуманної педагогіки - лебідь і серце, а й ознайомитися з паспортом школи, напрямками роботи, творчими проєктами.Можливо, це ілюстрація text that says '3ke32snik50z KC почта G вход Google AKK... авиабилеты пошта @ ukr.net Demo Meeting другие закладки возобновить запись ? Anna A'На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа та у приміщенніНа зображенні може бути: екран та ноутбукНемає опису світлини.« повернутися до списку новин