A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Вчителька з Черкас викладає для учнів всієї країни

Дата: 17.03.2022 09:19
Кількість переглядів: 9

Вчителька з Черкас викладає для учнів всієї країни у Всеукраїнській школі онлайн

З метою організації освітнього процесу в дистанційному режимі Міністерством освіти і науки України спільно з компанією Google Україна створено Всеукраїнський інтерактивний онлайн-розклад bit.ly/3I05Qup.

Він містить посилання на матеріали із різних ресурсів (Всеукраїнська школа онлайн, телеуроки, підручники тощо) для предметів згідно з календарно-тематичним плануванням.

До участі в цьому процесі активно долучаються вчителі закладів освіти Черкащини. Зокрема, співавторкою курсу «Українська мова 8 клас» стала вчителька української мови та літератури Черкаського гуманітарно-правового ліцею Катерина Молодик.

"Мені дуже хотілось стати частинкою Всеукраїнська школа онлайн. Від сьогодні міністерство запустило всеукраїнський онлайн-розклад для всіх дітей України: https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad . Сподіваюсь, що наші уроки стануть у пригоді! Пишаюсь і вдячна всій команді за надану можливість реалізації, підтримку та допомогу - ви робите надзвичайно важливі справи для нашої країни!", - наголошує черкаська педагог.

Нагадаємо, саме Катерина Молодик торік стала вчителем року і отримала звання "Заслужений вчитель України".


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень