A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Перемога у міжнародній виставці

Дата: 18.03.2019 09:28
Кількість переглядів: 12

14-16 березня 2019 року  у м. Києві відбулася важлива подія освітньої галузі - Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев`ята міжнародна виставка освіти за кордоном  «World Edy».

 

Виставка за своїм фахом і науковим рівнем, змістовністю ділової програми, чисельністю учасників є найбільш рейтингової та широкомасштабною в Україні.

Участь у ній взяло 750 учасників із 25 регіонів України та Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови.

Загальну середню освіту представляло 445 закладів, серед яких загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 м. Золотоноші.

Педагогічний колектив школи №6 узагальнив та представив на виставку досвід роботи з питання соціалізації особистості в умовах сучасних викликів, підготувавши  методичний посібник «Від успішного учня  - до свідомого громадянина».

Роботу колективу високо оцінено. За підсумками виставки «Сучасні навчальні заклади – 2019» загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 отримала Золоту медаль та Диплом переможця.

Щиро дякуємо педагогам школи за результативну роботу та вітаємо з високою нагородою.

Висловлюємо щиру подяку  Благодійному фонду «Разом» мецената  Людмили Русаліної та міській владі за підтримку   участі у виставці.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень