A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Визначено переможців XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 25.04.2023 10:33
Кількість переглядів: 49

Оксана Сімушіна

Визначено переможців XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка❗️

Наказом Міністерства освіти і науки України від 24.04.2023 № 471 нагороджено переможців XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Метою Конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури.

Основними завданнями Конкурсу є:

• виявлення творчо обдарованої молоді та розвиток її потенціалу;

• виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу;

• виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова.

Конкурс проводиться щороку з 1 жовтня до 10 березня.

У Конкурсі беруть участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, ліцеїсти військових ліцеїв, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти і курсанти закладів вищої освіти усіх форм власності, учнівська та студентська молодь з числа українців, які проживають за межами України.

Ураховуючи протоколи фінального етапу конкурсу, перемогу здобули:

5 клас

Диплом ІІІ ступеня – Софія Хлівна, учениця Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 Смілянської міської ради;

6 клас

Диплом ІІ ступеня – Марія Бараник, учениця Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради;

Диплом ІІІ ступеня – Таїсія Магльована, учениця Кам’янського закладу загальної середньої освіти №2 з поглибленим вивчення окремих предметів Кам’янської міської ради;

Диплом ІІІ ступеня – Єлизавета Могильникова, учениця КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради»;

7 клас

Диплом ІІ ступеня – Поліна Матяш, учениця Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради;

Диплом ІІІ ступеня – Альона Меримерина, учениця Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вознесенської сільської ради Золотоніського району;

Диплом ІІІ ступеня – Анна Чижик, учениця Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради;

8 клас

Диплом І ступеня – Поліна Перепелиця, учениця Драбівського НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка - гімназія» - Драбівської селищної ради;

Диплом ІІ ступеня – Яна Орап, учениця Червонослобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Червонослобідської сільської ради;

Диплом ІІІ ступеня – Катерина Миколаєнко, учениця Родниківського ліцею імені Т.Г. Шевченка Паланської сільської ради Уманського району;

9 клас

Диплом ІІ ступеня – Євгенія Петреченко, учениця Канівської гімназії імені Івана Франка Канівської міської ради;

Диплом ІІІ ступеня – Анастасія Бабіцька – учениця Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Т. Сенатора» Смілянської міської ради;

10 клас

Диплом ІІІ ступеня – Назарій Бурлака, учень Городищенського економічного ліцею Городищенської міської ради;

Диплом ІІІ ступеня – Дар’я Симоненко, учениця Драбівського НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В. Васильченка - гімназія» - Драбівської селищної ради;

11 клас

Серед закладів вищої освіти Дипломи І ступеня здобули студенти Черкаського національного університет імені Богдана Хмельницького Тарас Ткалич та Анна Поленякіна. Студентка Черкаського національного Юлія Шиш отримала

Диплом ІІ ступеня.

Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятися на шляху пізнання рідного слова та творчості Шевченка!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень