Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ НА БАЗІ ІНСТИТУТУ З 16 ДО 30 ЛИСТОПАДА 2020 РОКУ БУДУТЬ ПРОХОДИТИ У ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

У зв’язку з ростом епідеміологічної небезпеки ураження коронавірусом COVID – 19, адміністрація КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (далі – інститут) повідомляє, що курси підвищення кваліфікації на базі інституту з 16 до 30 листопада 2020 року будуть  проходити у ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ.

Дистанційна реєстрація слухачів курсів відбудеться через GOOGLE-форми (див. таблицю). Навчання проводитиметься у дистанційному (онлайн та офлайн) режимах. Контроль результатів навчання здійснюватиметься за допомогою електронних тестів. По закінченню навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації отримають свідоцтво встановленого зразка.

 

1. Курси підвищення кваліфікації двотижневі:

 

Категорія

Дата

Відповідальний

Тел. керівника групи

Електронна реєстрація

Листопад – 2

1.

Учителі інформатики

16.11-27.11

Шемшур В.М., Безпоясний Б.С.

063-863-12-55

093-339-74-19

https://cutt.ly/QgL90e4

2.

Учителі української мови і літератури

- « -

Січкар С.І., Архипова В.П.

097-989-61-99

067-379-46-30

https://forms.gle/9a2UhMMBbRSkyJLK9

3.

Вихователі ЗДО

- « -

Сіренко А.Є., Ванько К.І.

067-942-65-97

097-252-68-79

https://cutt.ly/jgL7fGJ 

4.

Учителі математики

- « -

Козлова О.М.

097 298 90 35

https://forms.gle/SqFzKzCXTLJRLzg18

5.

Учителі історії і права

- « -

Замулко О.І.

096-511-47-47

https://bit.ly/32xT8RI

 

2. Курси підвищення кваліфікації очної-дистанційної форми навчання (ІІ сесії – залікові) (лист від 26.08.2020 № 198 /01-19):

 

Категорія

Дата проведення

Відповідальний

Тел. керівника групи

1

Учителі хімії і біології

І сесія 14.09 – 17.09,

ІІ сесія 16.11 – 18.11

Северинова А.М.,

Даниленко Л.І.

068-264-23-64

097 056 75 12

2

Музичні керівники ЗДО

- « -

Сіренко А.Є.,

Ванько К.І.

067-942-65-97

097-252-68-79

3.

Вихователі ГПД

- « -

Добровольська Л.Н.,

Андросова В.О.

067-955-90-86

067-161-57-68

4.

Заступники директорів ЗЗСО з виховної роботи

І сесія  21.09 – 24.09,

ІІ сесія 23.11 – 25.11

Кудін В.С.

097 812 21 51

5.

Учителі географії

- « -

Крижанівський В.В.

097 583 13 32

6.

Учителі математики і фізики

І сесія 28.09 – 01.10,

ІІ сесія 30.11 – 02.12

Козлова О.М.,

Северинова А.М.

0972989035

068-264-23-64

7.

Вихователі ЗДО

- « -

Сіренко А.Є.,

Ванько К.І.

067-942-65-97

097-252-68-79

 

3. Тематичні курси та навчальні семінари-тренінги з методики викладання предметів:

 

Категорія

Дата проведення

Відповідальний

Тел. керівника групи

Електронна реєстрація

1

Методика викладання військово-медичної підготовки предмета «Захист України»

23.11-25.11

Плахута В.В.

067 883 68 98

https://docs.google.com/forms/d/11qgsJLHSAOWS7j8dhC-tw9v_9yAC-mhHlvQkmfgqDIE/edit

2

«Методика викладання природознавства у 5 класі»

30.11-05.12

Крижанівський В.В.

097 583 13 32

https://forms.gle/HDWbMYHBSA4m7bee6

3

«Інформаційно-методична підготовка фахівців інклюзивно-ресурсних центрів» (логопеди, дефектологи та реабілітологи, практичні психологи ІРЦ)

30.11-05.12

Литвин І.М.

093 403 57 81

https://forms.gle/NWGXrvqG1MDdpMY76

 

Учителі початкових класів, які викладатимуть предмет «Інформатика» в початковій школі

07.12-12.12

Шемшур В.М.,

Безпоясний Б.С., Добровольська Л.Н., Андросова В.О.

063-863-12-55

093-339-74-19

067-955-90-86

067-161-57-68

https://cutt.ly/QgZugNb

Просимо заздалегідь повідомити про зміни форм навчання освітян вашого регіону та сприяти якісному проходженню педагогами курсів підвищення кваліфікації.

 

 

 



« повернутися до списку новин