A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Останній дзвоник

Дата: 27.05.2019 12:21
Кількість переглядів: 11

      Дійсно, сьогодні у нашій школі відбувся веселковий Останній дзвоник. Кожен клас обрав для себе особливий колір одягу. Так підтримали ідею учнів, батьків, учителів – членів шкільного клубу змін «Рубікон».

      Веселка панувала у всьому: Веселкова перекличка і кричалка, Кольорова руханка і Райдуга побажань добавляли усім позитиву, радості та святкового настрою.

Для  гості свята, справжнього друга школи, завідуючої методичним кабінетом міськво Строкань Наталії Василівні  склала Веселкового вірша вчителька школи Максименко Надія Василівна.

       Особливий колір – білий - обрали для себе одинадцятикласники. Адже він символізує свободу можливостей і початок усього. Тому діти подарували їм   веселу, барвисту  веселку, намальовану на асфальті. Щоб відчути її тепло, випускники стали навколо неї, почули особливі побажання від кожного кольору: щастя, успіхів, любові, мудрості. Різнобарвні кульки-мрії злітали в небо

«Там, де веселка кольорами грає,

І здійснення всіх мрії їм обіцяє…»

       Подарунком для усіх присутніх став танцювальний флешмоб у виконанні учнів 11 класу. Під Веселковою аркою вони першими зайшли до школи на свій останній урок. Веселкових, радісних, несподіваних і веселих усім життєвих стежин!« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень