A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Свято знань

Дата: 04.09.2022 12:25
Кількість переглядів: 5

  

Золотоніська спеціалізована школа 2 інформаційних технологій.

????????

#Заради_майбутного

#Повертаємося_до_навчання

Яке ж тільки неймовірне щастя - просто жити... Любити, творити, кохати, учитися і вчити... Завдяки Богу й українським богам із ЗСУ наша школа мала честь вітати на Святі знань маленьких першокласників та юних і вже майже дорослих одинадцятикласників. Дитяча цікавість та безпосередність стали поруч із досвідом та поміркованістю. Проте їх об'єднувало дещо спільне - жага до знань, бажання ходити до школи та неймовірний патріотизм. Повітря було просякнуте ароматами любові до рідної країни та вдячності всім, хто боронить нашу державу від ворога, забезпечуючи таким чином майбутнє українських дітей.

Ведучий Віталій Панченко, який вклав у проведення свята всю свою душу й неповторну творчість, не втомлювався нагадувати, що захід відбувається завдяки зусиллям наших захисників, героїв, які щодня виборюють для нас життя, часто ціною непоправних втрат. На знак невимовної вдячності нашим героям, обіцяючи продовжувати їхню справу, сумлінно навчатися й будувати українську державу, щоб з гордо піднятою головою прославляти нашу країну на увесь світ, випускники разом із класним керівником Анною Жилою випустили в небо неймовірних розмірів прапор України. Синьо-жовтий стяг замайорів у блакитному небі, танцюючи від подиху вітру й під мелодію щемливого стуку сердець усіх присутніх.

Маленькі ж першокласники разом зі своїми «класними мамами» Аллою Каплею та Тетяною Приходько подарували присутнім соняшниковий танець – танець квітки, що є символом сонця, праці й достатку, сили і добробуту і водночас символом Дня пам’яті захисників України.

Милуючись і першачками, і одинадцятикласниками, кожен на цьому святі укотре упевнювався: яке ж гарне майбутнє в нашої України!

Віримо, що цього навчального року матимемо ще один найголовніший привід для свята - нашу Перемогу! Тож легкого навчання й тільки приємних подій, любі школярі! Раді вітати вас у нашій школі!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень