A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Батьківська конференція

Дата: 19.04.2019 12:29
Кількість переглядів: 7

18 квітня у школі відбулася загальношкільна батьківська конференція,яку за традицією відкрили  виступи  хору учнів та хореографічного колективу «Перлинка». Директор школи Пузєєв О.О. прозвітував перед батьками про здобутки учнів та педагогів школи у цьому навчальному році.

А це - перемоги в міських та обласних олімпіадах, Малій Академії наук, численних конкурсах і змаганнях. Батькам приємно було бачити обличчя своїх дітей на фотографіях презентації. Бурхливі оплески присутніх викликала інформація про дві медалі, які виборов колектив школи на Міжнародних освітніх виставках та почесну відзнаку «Імідж освіти Черкащини».

          Психолог школи Степанюк В.І. виступила перед батьками на тему шкільних оцінок, адже не секрет, що часто саме вони стають мірилом успішності дитини. Тож як реагувати батькам на шкільні оцінки, щоб не перетворити їх на самоціль і не втратити інтересу до навчання? Обговорення цієї теми з точки зору психології було змістовним і корисним.

             Про клуб «Рубікон», його завдання, перші проекти розповіла координатор від батьків, голова Батьківського комітету школи Побиванець Л.В. та принагідно запросила усіх присутніх долучатися до позитивних змін у школі.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень