A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Роз’яснення щодо організації викладання інформатичної освітньої галузі у другому класі 2019-2020 навчального року

Дата: 30.08.2019 12:29
Кількість переглядів: 22

Згідно із чинною нормативно-правовою базою (Державний стандарт початкової освіти (у редакції постанови КМУ від 24.07.2019); лист МОН України  № 1/11-5966 від 01.07.2019 «Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році»), інформатична освітня галузь у другому класі включається до інтегрованого курсу «Я досліджую світ» (1 година із 8 годин  на тиждень). У цьому випадку заняття інтегрованого курсу веде вчитель другого класу.

Утім, враховуючи кадрові та матеріально-технічні можливості кожного окремого закладу освіти, заняття з інформатики може проводити вчитель інформатики, який має відповідну підготовку до роботи з учнями даної вікової категорії. У такому випадку:

-          одна година інформатики виокремлюється із програми інтегрованого курсу «Я досліджую світ»;

-         у навчальному плані закладу освіти перелік навчальних предметів містить назву «Інформатика (у курсі «Я досліджую світ»);

-         у розкладі уроків визначається час заняття  «Інформатика (у курсі «Я досліджую світ»);

-         у Класному журналі відводиться окрема сторінка  «Інформатика (у курсі «Я досліджую світ»).

У випадку організації окремого проведення занять з інформатики  звертаємо увагу на необхідність дотримання таких положень:

  1. Виокремлення години інформатики із програми інтегрованого курсу «Я досліджую світ» має відбуватись лише за письмовою згодою вчителя початкових класів, який навчає учнів другого класу.

На засіданні педагогічної ради обґрунтовується необхідність виокремлення години інформатики із програми інтегрованого курсу «Я досліджую світ», затверджуються зміни до навчального плану закладу освіти та приймаються конкретні рішення щодо викладання у другому класі  інформатики як окремого заняття


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень