A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

254 учні Золотоніської громади взяли участь у предметних олімпіадах

Дата: 18.02.2022 12:49
Кількість переглядів: 9

З 17 січня по 12 лютого на базі  Черкаського обласного інституту післядипломної освіти відбувалися обласні учнівські олімпіади з  навчальних дисциплін. Традиційно активну участь у них взяли  школярі Золотоніської  територіальної громади та досягли вагомих результатів.

У предметних олімпіадах на рівні громади взяли участь 254 учні, з них 44 вибороли право змагатися на рівні області, а саме:

21 учень гімназії ім.С.Д.Скляренка;

7 – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3;

5 – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6;

по 4 – від спеціалізованої школи №2 та Благодатнівської ЗОШ;

2 –  від спеціалізованої школи №1 та 1 від Коробівського НВК.

Переможцями на обласному етапі стали 20 учнів. З них – 5 перших місць вибороли учні гімназії ім. С.Д.Скляренка: з англійської мови Владислав Кібальник, 10 клас (вч. Зуєва М.В.), з французької мови Юрій Мірошник, 9 клас, Богдан Дишлевий, 10 клас, Марія Кукла,11 клас (вч. Лівератос Н.М.), з економіки Владислав Кібальник, 10 клас (вч. Заєць С.І).

Ці талановиті  діти продовжать змагатися на державному рівні.

Приємно відзначити, що гімназія в області виборола 12 перемог, спеціалізована школа №2 інформаційних технологій – 3, спеціалізована школа №1 та загальноосвітня школа №3 по 2 перемоги, Благодатнівська ЗОШ – перемога.

Вагомі успіхи маємо з  української мови та літератури, економіки, географії, англійської, французької та німецької мов, російської мови, історії та інформаційних технологій.

Пишаємося школярами, які брали участь не в одній олімпіаді і здобули призові місця: учениця гімназії ім. С.Д. Скляренка Марія Кукла – 3 перемоги, Діана Кравченко (СШІТ №2), Юрій Мірошник та Владислав Кібальник (гімназія ім.. С.Д. Скляренка) –  по дві перемоги.

Вітаємо всіх переможців обласних олімпіад, їх наставників та бажаємо подальших успіхів.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень