A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

ЗАВЕРШЕНО ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНУ РОБОТУ «НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ВПРОВАДЖЕННЯ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ В НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ ПРОЦЕС НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

Дата: 25.09.2020 14:31
Кількість переглядів: 24

Завершено дослідно-експериментальну роботу, яка була визначена Наказом МОН від 19.07.2012 р. № 828 на період з 2012-2019 рр. за темою:«Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів», вченою радою Інституту відмічено, що у ході дослідно-експериментальної роботи було визначено та апробовано підходи щодо формування та розвитку в учнів фінансової культури і забезпечення їх соціально відповідальної підготовки до ефективної взаємодії із сучасним фінансовим середовищем; розроблено і експериментально перевірено навчальні програми, підручники, посібники, методичні рекомендації, як основа цілісної системи фінансових знань та навичок фінансової грамотності та фінансової культури особистості відповідно до стандарту освіти; запроваджено курс «Фінансова грамотність», як курс за вибором на рівні навчальних закладів.

За активну інноваційну діяльність, фінансове просвітництво з власної ініціативи та успішну дослідно-експериментальну роботу відповідно до Наказу ректора КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» грамотами Інституту нагороджуються виконавці експерименту серед яких і Заєць Світлана Іванівна, вчитель Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 та Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень