Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Міжнародна конференція «Мистецтво без меж: шлях до науки»

https://www.facebook.com/watch/?v=754461859035244

Участь учениці, випускниці Золотоніської школи мистецтв Калінченко Вікторії (викладач Величко Алла Євгеніївна) в Міжнародній конференції «Мистецтво без меж: шлях до науки». Учасниками конференції стали більш як 70 учнів з 17 країн. До експертної групи будо запрошено 28 авторитетних музикантів світу.

Вікторія взяла участь у конференції і як спікер, і як модератор. Її доповідь «Елла Фіцджеральд. Шлях до успіху» отримала високу оцінку поважних експертів. Цікавим доповненням доповіді стало виконання Вікою однієї з пісень з репертуару Елли Фіцджеральд.

Як модератор Вікторія виступила у двох дискусійних панелях: «Знаменні дати і події в культурному житті України і світу» та «Фольклор: музичні мандри».

На думку всіх учасників, конференція стала неймовірною подією! В умовах воєнного часу, у перервах між тривогами, при відключенні світла та Інтернету організатори провели захід на найвищому рівні. «Зупинимо війну в Україні разом!» - гасло конференції та нашого сьогодення. Миру нам усім!« повернутися до списку новин