Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Засідання методичної спільноти вчителів четвертих класів

   

Згідно плану роботи КУ "ЗЦПРПП" 5 січня 2023 року на базі гімназії імені С.Д. Скляренка відбулося засідання методичної спільноти вчителів четвертих класів Золотоніської ТГ. Педагоги підсумували успіхи в освітній діяльності за І семестр і накреслили завдання для підвищення результативності навчання в ІІ семестрі 2022-2023 навчального року.

Вчителька СШ #1 Михайленко В.В. провела ділову гру "Сучасні прийоми візуалізації навчального матеріалу в молодших класах НУШ". Учасники заходу апробували інтерактивні методи навчання, працювали в групах, парах. Вчителі ще раз переконались, що інноваційні технології є дієвими для формування ключових компетентностей молодших школярів.

Цікавими були презентації педагогів "Сходинки до вершин": Циганник Н.П.(гімназія імені С.Д. Скляренка); Коршун О.В.(ЗОШ #6); Погоріла О.О. (Кропивнянська ЗОШ).

Заключним акордом зустрічі був майстер-клас "Виготовлення ангелочків для воїнів ЗСУ", який провела Циганник Н.П., вихователь ГПД гімназії ім. С.Д. Скляренка.« повернутися до списку новин