A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Всеукраїнський розклад у прямому ефірі

Дата: 21.03.2022 15:06
Кількість переглядів: 9

Із понеділка, 21 березня, разом з Освіторія та Міністерство освіти і науки України ми запускаємо  Всеукраїнський розклад у прямому ефірі

???? Що таке Всеукраїнський розклад?
Це можливість навчатись за українською шкільною програмою із відеоуроками, завданнями, конспектами та ефірами. Весь розклад можна подивитись на сайті МОН https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad. Деяки уроки доступні у записі, а деякі будуть в прямому ефірі!
???? Чому саме прямі ефіри? 
Мета навчання зараз — це перш за все підтримка дітей, їх живий контакт з однолітками та вчителями. Під час прямого ефіру діти зможуть ставити питання, спілкуватися та відчути себе частиною спільноти!

??Про що ефіри та хто їх проводить?
???? Навчальні — це пояснення тем, поглиблення знань та відпрацювання навичок. Вони будуть проходити відповідно до тем шкільної програми та класів. Їх вестимуть досвідчені бійці освітнього фронту: фіналісти Global Teacher Prize Ukraine, викладачі Всеукраїнська школа онлайн, Новопечерська школа та інші експерти Освіторії.
???? Розвивальні — це психологічна підтримка, розмови на важливі теми та планування майбутнього разом із лідерами думок, діячами мистецтва, бізнесу і науки. 

???? Як і де дивитись? 
- Розклад стрімів дивіться за лінком https://bit.ly/3JsCzde
- Стріми йтимуть на Youtube-каналах Освіторії та
UNICEF Ukraine -https://www.youtube.com/channel/UCWkMayzSXW1mkOrLmTZv2vQ


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень