Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВІДБІРКОВОГО ЕТАПУ ІІ (ОБЛАСНОГО) ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ- 2021»

7 грудня

Консультації для членів журі

 

Номінація «Керівник закладу освіти»  - 14.30       

Номінація «Математика»  - 14.00

Номінація «Українська мова та література»  - 12.00    

 !!!Номінація «Трудове навчання»   (8 грудня)  - 09.30    

Консультації для учасників відбіркового етапу ІІ (обласного) туру

 

Номінація «Керівник закладу освіти»  15.00     

Номінація «Математика» - 15.00     

Номінація «Трудове навчання»  - 16.00    

Номінація «Українська мова та література» -  15.00    

 

8 грудня

 

09.00 – Вітальне слово ректора інституту Н.М.Чепурної

 

Номінація  «Керівник закладу освіти»

 

09.30 - 12.00 – Конкурсне випробування  «Управлінський практикум»

12.00 - 15.00 – Представлення управлінського рішення.

 

Номінація «Математика»

 

09.30 - 12.00 – Конкурсне випробування  «Контрольна робота».

12.00 - 16.00 – Перевірка робіт.

 

Номінація «Українська мова та література»

 

09.30 -  12.00 – Конкурсне випробування  «Аналіз поетичного твору» (І група)

12.30 - 16.00 – співбесіда з членами журі.

 

9 грудня

 

Номінація  «Керівник закладів освіти»

09.00 - 11.30 – Конкурсне випробування  «Управлінська задача»

12.00 - 12.15 – Відправка виконаних робіт.

12.30 - 16.00 – Перевірка робіт членами журі.

 

Номінація «Математика»

09.00 - 13.00  – Конкурсне випробування  «Дистанційний урок» (І група).

13.00 - 13.15  – Відправка виконаних робіт членам журі.

13.15 - 15.40  – Перевірка робіт членами журі.

16.00 - 17.00  – Співбесіда з членами журі.

 

 

Номінація «Українська мова та література»

08.30 -  11.00 – Конкурсне випробування  «Аналіз поетичного твору» (ІІ група).

11.30 - 13.30 – Співбесіда з членами журі.

09.00 - 13.00 – Конкурсне випробування  «Дистанційний урок» (І група).

13.00 - 13.15 – Відправка виконаних робіт членам журі.

13.15 - 15.40 – Перевірка робіт членами журі.

16.00 - 17.00  – Співбесіда з членами журі.

 

Номінація «Трудове навчання»

09.00 - 13.00 – Конкурсне випробування  «Дистанційний урок».

13.00 - 13.15 – Відправка виконаних робіт членам журі.

13.15 - 15.40 – Перевірка робіт членами журі.

16.00 - 17.00 – Співбесіда з членами журі.

 

10 грудня

 

Номінація  «Керівник закладу освіти»

09.00 - 10.00 – Виконання тесту.

 

Номінація «Математика»

09.00 - 13.00 – Конкурсне випробування  «Дистанційний урок» (ІІ група).

13.00 - 13.15 – Відправка виконаних робіт членам журі.

13.15 - 15.40 – Перевірка робіт членами журі.

16.00 - 17.00 – Співбесіда з членами журі

 

Номінація «Українська мова та література»

09.00 - 13.00 – Конкурсне випробування  «Дистанційний урок» (І група).

13.00 - 13.15 – Відправка виконаних робіт членам журі .

13.15 -15.40 – Перевірка робіт членами журі.

16.00 -17.00 – Співбесіда з членами журі.

 

Номінація «Трудове навчання»

09.00 - 11.30 – Конкурсне випробування  «Дорожня карта творчого проєкту».

12.00- 15.00 – Співбесіда з членами журі.

 

11 грудня

Підведення підсумків відбіркового етапу ІІ (обласного) туру Конкурсу



« повернутися до списку новин