Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Психолого-педагогічний семінар

12 січня 2023 року в комунальному закладі «Золотоніська санаторна школа Черкаської обласної ради» був проведений психолого-педагогічний семінар для педагогічних працівників школи на тему «Роль позитивних емоцій у самоактуалізації особистості». Мета семінару: збагачувати психологічну компетентність педагогів, поглибити знання про здоров‘я, його залежність від емоцій і стресу.

Під час семінару педагогічні працівники брали активну участь у вправах «Якщо я погода, то…», «Жив-був педагог», добирали асоціації «Позитивні емоції – це…», «Негативні емоції – це…». З радістю наші педагоги взяли участь у грі «Допоможи другу», під час якої намагалися допомогти один одному перебратися з острова «Негатив» на острів «Позитив». Гра-руханка «Австралійський дощ», спрямована на зняття емоційного напруження, зарядила кожного учасника позитивною енергією.

Наші педагоги взяли з собою в методичну валізу способи та прийоми попередження професійного вигорання, стресу, негативних емоцій.

Під час зустрічі панувала дружня та невимушена атмосфера, педагоги отримали масу задоволення та гарний настрій.« повернутися до списку новин