A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Семінар учителів фізики

Дата: 30.01.2022 16:08
Кількість переглядів: 12

               

Відповідно до плану роботи КУ «ЗЦПРПП» 26 січня 2022 року на базі Коробівського НВК проведено семінар учителів фізики на тему «Види, форми та методи оцінювання в умовах реалізації особистісного та компетентнісного підходів». Мета семінару: зорієнтувати на практичні результати, досвід особистої діяльності, вироблення ставлень, що зумовлює принципові зміни в організації навчання, яке стає спрямованим на розвиток конкретних цінностей і життєво необхідних знань і умінь учнів. До роботи семінару долучилися педагоги закладів освіти Золотоніського ОТГ.

Семінар розпочався з оглядової екскурсії навчальним закладом: святково оформлена актова зала, затишні та оснащені сучасною технікою кабінети, кабінет шкільного лісництва, яскраві коридори, казкові кімнати дошкілля та початкових класів, куточки пам’яті.

У ході семінару були продемонстровані застосування теоретичних знань з фізики на практиці учнями школи, показано необхідність використання інноваційних технологій навчання у сучасній школі. Учителі ознайомилися з підбіркою інтернет-ресурсів, які використовує Ніна Леонідівна Форостян для створення навчальних ігор, для виконання тестових завдань, для проведення практичних робіт з фізики. Сьогодні, з огляду на сучасні реалії, вчитель повинен вносити в навчальний процес нові методи подачі інформації. Необхідно навчити кожну дитину за короткий проміжок часу освоювати, перетворювати і використовувати в практичній діяльності величезні обсяги інформації. Перевагами використання, запропонованих ресурсів, є активізація навчальної діяльності учнів, підвищення мотивації до навчання, економія навчального часу, розвиток логічного мислення, пам’яті.

Учні школи продемонстрували уміння, кмітливість та швидкість рук у складанні Кубика Рубіка.

Лідія Іванівна Береза - ПЕДАГОГ з великої літери, учитель фізики та математики з 44 річним педагогічним стажем наголосила, що дуже важливо організувати процес навчання так, щоб учень активно, з цікавістю і захопленням працював на уроці, бачив плоди своєї праці і міг їх оцінити. Допомогти вчителю у вирішенні цього непростого завдання може поєднання традиційних методів навчання та сучасних інформаційних технологій. Педагог провела оглядову екскурсію фізичної лабораторії та поділилась досвідом «Кабінет фізики – творча лабораторія вчителя та місце розвитку дослідницької компетентності учнів». Із захопленням учасники семінару спостерігали за демонстрацією дослідів, які проводить Лідія Іванівна разом зі своїми вихованцями на уроках фізики, ознайомила із літературними джерелами, які використовує у своїй педагогічній практиці.

Учасники семінару висловлюють щиру вдячність директору Лідії Іванівні, заступнику директора Петру Йосиповичу, педагогам, учням, обслуговуючому персоналу за навчально-практичний семінар, гостинність, висловлюють надію на майбутню співпрацю та щиро бажають творчих здобутків.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень