Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Фестиваль "Мистецький дивокрай Черкащини"

19-20 березня 2018 року учні шкіл міста та БДЮТ стали учасниками ІІІ міського фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини – 2018».

 

Метою фестивалю є виховання національної свідомості підростаючого покоління засобами мистецтва, розвиток і виявлення творчого потенціалу обдарованої молоді в умовах відродження національної культури та народних традицій, підвищення рівня виконавської майстерності колективів художньої самодіяльності та окремих виконавців.

Цьогоріч на фестивалі були представлені 110 номерів художньої самодіяльності у номінаціях: «Хорове виконавство», «Вокал», «Інструментальне виконавство», «Хореографія», «Циркове мистецтво». До участі в наступному (обласному) етапі конкурсу журі відібрало 38 номерів.

Усі учасники заходу намагалися якнайкраще представити свій навчальний заклад, показати власні таланти та високий рівень виконавської майстерності. Діти чудово співали, танцювали, грали на музичних інструментах, декламували вірші. Вперше було представлено авторський фільм.

Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Наталія Василівна Строкань та керівники навчальних закладів дякували учням, батькам, педагогічним працівникам за підготовку, активну участь у фестивалі, внесок у культурне життя міста.« повернутися до списку новин