A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Останній дзвоник в ЗОШ №6

Дата: 29.05.2018 16:17
Кількість переглядів: 18

Відшуміло піснями, жартами, посмішками та щирими оплесками свято Останнього дзвоника, зібравши на шкільному подвір’ї  дружну сім’ю учнів, батьків, вчителів, гостей та колишніх випускників школи. Цього року центральним моментом свята стала гра у класики.

 

Діти розповідали, що цікавого було протягом навчального року у кожному класі, а потім дружно всі перескочили в наступний. Аби пригадати своє дитинство та незабутні шкільні роки, стрибали у класики і випускники школи. Дуже гарне враження на всіх справив флешмоб у виконанні учнів 11 класу ( кер. Кошіль В.С.)

     Малі першокласники побажали найстаршим школярам:

Хай вас промені голублять

І тепло вам віддають,

Хай усі вас дуже люблять,

Всім щасливо, в добру путь!

      А потім подарували «золотим дітям» золоті кульки мрій, аби кожен випускник загадав собі бажання. Свої нагороди за успіхи у навчанні отримали учні 1-10 класів, а також численні грамоти від гостей свята: першого заступника міського голови Масла О.М. та методиста міськво Новик Л.В.

       Малиновий передзвін останнього дзвоника наповнив думки кожного спогадами, а серця – любов’ю. Під його супровід школа  запросила всіх на останній у 2017-2018 навчальному році урок.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень