A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки FLL

Дата: 19.02.2018 16:46
Кількість переглядів: 13

У суботу 17 лютого 2018 року на базі гімназії №9 м.Черкаси відбувся Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки FLL . В чемпіонаті взяти участь команди від закладів освіти міста Золотоноша.

Команди Золотоніської гімназії ім.С.Д.Скляренка - Cyber Kids (тренер Гаврюшенко А.М.) та «ZOLOWIZARDS» (тренер Різник С.П.). Команда Cyber Kids  представила суддям своє дослідження на тему «Пригоди води»,зокрема приділили увагу її очищенню та економії, шкідливість виробництва для водних ресурсів. Учні показали високий командний дух, уміння співпрацювати, та виручати своїх колег у скрутну хвилину. Тому у чесні боротьбі отримали блискучу перемогу за лего-модель та номінацію «Найміцніша лего модель»(І місце). Команда “ZOLOWIZARDS” на Черкаському регіональному чемпіонаті з робототехніки FLL виборола ІІ місце у категорії “ПРОЕКТ” і ІV загальнокомандне місце FLL. Тепер команда їде на Всеукраїнський фестиваль FLL до Києва. В категорії Слалом Труба Аня отримала ІІ місце, а Артур Кириченко був третім в категорії Сумо (автономно керовані). Аня Распутна феєрично виступила на Шоу талантів з танцем “Чорнобривці”.

Золотоніську спеціалізовану школу №2 інформаційних технологій представляли дві команди: молодша LegoWonders (тренер Літвинська К.С.) та старша ELDorado (тренер Форостян О.П.). LegoWonders здобула нагороду в номінації «Співпраця та дружність». Усі діти нагороджені медалями, грамотами та призами.  Учні школи Скорик Дмитро та Чубарь Віталій брали участь у змаганнях Сумо і Слалом у результаті ввійшли в десятку лідерів.

Від інших закладів освіти міста у фестивалі брали участь вчителі інформатики та математики у якості суддів: Озірська С.І., Андрейко Т.С., Перевертень В.С., Князєва О.В., Левченко С.Я., Шумкова В.О., Засенко Ю.В., Кисла Я.О., Чучко І.В., Одинець В.В.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень