A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Інноваційна діяльність освітніх закладів міста

Дата: 17.09.2019 16:51
Кількість переглядів: 15

Відповідно до плану роботи методичного кабінету міського відділу освіти було проведено ряд заходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами. 12 вересня відбувся круглий стіл на тему : «Методично-правовий супровід інклюзивного навчання у закладах освіти міста» на базі спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій.

У ході круглого столу обговорено актуальні питання створення освітнього середовища дружнього до дитини з особливими потребами, організація психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами у освітньому процесі. У роботі круглого столу взяли участь завідуючі дошкільних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл, педагоги інклюзивних класів,вихователі інклюзивних груп, асистенти вчителя, асистенти вихователя, психологи освітніх закладів, спеціалісти міського інклюзивно-резурсного центру, методисти методичного кабінету міського відділу освіти.

17 вересня проведено організаційно-методичну нараду логопедичного пункту методичного кабінету відділу освіти. В ході наради обговорено важливі проблеми логопедичної діагностики та корекції мовленнєвих порушень у дітей,  питання освітньої діяльності логопедів та їх співпраці з батьками та педагогами закладів освіти.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень