Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Інноваційна діяльність освітніх закладів міста

Відповідно до плану роботи методичного кабінету міського відділу освіти було проведено ряд заходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами. 12 вересня відбувся круглий стіл на тему : «Методично-правовий супровід інклюзивного навчання у закладах освіти міста» на базі спеціалізованої школи №2 інформаційних технологій.

У ході круглого столу обговорено актуальні питання створення освітнього середовища дружнього до дитини з особливими потребами, організація психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими потребами у освітньому процесі. У роботі круглого столу взяли участь завідуючі дошкільних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх шкіл, педагоги інклюзивних класів,вихователі інклюзивних груп, асистенти вчителя, асистенти вихователя, психологи освітніх закладів, спеціалісти міського інклюзивно-резурсного центру, методисти методичного кабінету міського відділу освіти.

17 вересня проведено організаційно-методичну нараду логопедичного пункту методичного кабінету відділу освіти. В ході наради обговорено важливі проблеми логопедичної діагностики та корекції мовленнєвих порушень у дітей,  питання освітньої діяльності логопедів та їх співпраці з батьками та педагогами закладів освіти.« повернутися до списку новин