A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Сертифікація

Дата: 08.11.2023 18:56
Кількість переглядів: 57

Управління Державної служби якості освіти у Черкаській області 

5️⃣ років поспіль відбувається сертифікація вчителів початкових класів. За цей час успішно її пройшли 4627 учителів, у тому числі 144 вчителі Черкаської області

Державна служба якості освіти провела моніторинг щодо залученості сертифікованих учителів до процесів забезпечення якості освіти (https://is.gd/mujJSO). З-поміж опитаних сертифікованих учителів початкових класів більша половина брала участь у вивченні практичного досвіду учасників сертифікації як експерти, 5% долучалися до інституційних аудитів шкіл, а 2% – до експертизи навчальної літератури та навчальних програм.

Цьогоріч сертифікацію уперше проходять вчителі математики та української мови і літератури, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти.

Сертифікація, на думку вчителів, – найкраща частина реформи в українській освіті, яка необхідна для професійного зростання педагогів. Вона нівелює прояви корупції завдяки зовнішньому оцінюванню. Ця процедура додає впевненості вчителям у своїх професійних діях, неоціненний досвід і можливість поділитися своїми напрацюваннями.

#ТижденьЯкостіОсвіти


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень