A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Семінар вчителів іноземних мов

Дата: 09.12.2019 17:10
Кількість переглядів: 14

Семінар вчителів іноземних мов організована колегами СШІТ № 2, відбулася 5 грудня цього року. День був насичений і цікавий. Особливою родзинкою стало місце проведення – молодіжний простір Chill Оut. На початку роботи семінару головний спеціаліст служби у справах дітей, молоді та спорту Оксана Черв’якова розповіла про створення цього молодіжного центру.

Психолог Ольга Котюн звернула увагу на створення доброзичливих стосунків при спілкуванні з учнями, їх батьками та у родинному колі.
Цікавою була зустріч з волонтером Корпусу Миру США в Україні Маєю Вантіл, яка розповіла про шляхи удосконалення співпраці з шкільними колективами, зокрема з учителями іноземної мови. 
Учитель СШІТ № 2 Наталія Назаренко провела тренінги «Робота з учнями по вивченню нових лексичних одиниць» та «Розвиток читацької компетентності школярів». Вчителі обговорили етапи введення лексичних одиниць на уроці, як готувати учнів до сприйняття різних текстів, визначили ефективні читацькі стратегії, проаналізували досвід іноземних вчителів та порівняли найбільш ефективні методи і прийоми для розвитку навичок читання з власного педагогічного досвіду. « повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень