Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Акція "Годівничка"

На зображенні може бути: 8 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніКоробівський НВК

Прийшли холоди і пернатим друзям стала потрібною наша допомога. Тому в школі провели акцію "Годівничка", в якій прийняли участь всі бажаючі учні. Діти разом з батьками активно долучились ???? - виготовили дуже гарні годівнички і навіть будиночки для птахів. Потурбувались і про корм.

Традиційно підтримало акцію Золотоніське лісове господарство ????, представники якого привітали учасників і вручили кожному подарунки ????. Також школярі отримали грамоти за активну участь в акції.

Діти були задоволені, а найбільше - ????).На зображенні може бути: 8 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 7 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенніНа зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі« повернутися до списку новин