Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Благодійна акція "Допомога звільненому Херсону"

  

Учні, батьки, вчителі ЗОШ #3 долучились до благодійної акції "Допомога звільненому Херсону". Разом зібрали продукти харчування, воду, засоби особистої гігієни.
Долучились і до акції "Теплі шкарпетки для воїнів ЗСУ". Особлива подяка 1-А класу (класний керівник Мокій Алла Миколаївна) за активну участь в акції.
Учні 2-А (класний керівник Беркут Віра Леонідівна), 2-Б (класний керівник Давиденко Ольга Іванівна), 4-Б  (класний керівник Шарабура Валерія Валеріївна) зібрали свої кишенькові гроші, щоб задонатити їх для ЗСУ, приготували малюнки, виготовили листівки.
Учні школи взяли участь в акції "Смілива гривня". Вони збирали монетки, залишаючи здачу з обідів та дрібних покупок. Зібрану суму перерахували на благодійний рахунок для допомоги воїнам ЗСУ. Найактивнішим були учні 7-Б класу (класний керівник Капленко Ольга Миколаївна) та 6-А класу (Гудюк Наталія Станіславівна).
Цього тижня проходить благодійна акція Різдвяні подарунки для дітей Херсонщини та Миколаївщини "Кращий прояв любові - це турбота!".
Робити добрі справи легко - разом до перемоги!« повернутися до списку новин