A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Проєкт «Школи - зони безпеки»

Дата: 07.04.2023 19:17
Кількість переглядів: 20

  

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 6

Наша школа долучилась до проєкту «Школи - зони безпеки», організованого представництвом міжнародної організації Save the Children в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії. Упродовж 2023 року у школі буде створено Комітет безпеки, який охоплює всіх учасників освітнього процесу, проведе навчання для вчителів, учнів та батьків для подальшої реалізації проєкту.

4-5 квітня у м.Черкаси проходив тренінг на тему «Психосоціальна підтримка. Захист дітей у надзвичайних ситуаціях. Мінімальні стандарти гуманітарної допомоги для захисту дитини. Мінна небезпека». Учителі нашої школи активно брали участь у розборі кейсів щодо відповідальності та дій у захисті дітей та персоналу, надання першої психологічної допомоги, способів боротьби зі стресом, отримали техніки релаксації та профілактики професійного та емоційного вигорання. Особливо корисним було навчання від членів Асоціації саперів України щодо захисту себе та оточуючих від вибухонебезпечних предметів.

Дякуємо тренерам та організаторам #Save_the_Children за якісні тренінги та організацію. Також дякуємо директору школи Олександр Пузєєв, який незважаючи на відстань і громадянський обов'язок, долучає школу до проєктів.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень