#Всеукраїнський_урок_єдності
Золотоніська спеціалізована школа 2 інформаційних технологій.
У наш час бути медіаграмотним – мегаважливо. Тож Всеукраїнський урок єдності, присвячений саме медіаграмотності, який 6 жовтня проводив національний проєкт «Фільтр», Міністерство культури та інформаційної політики й Суспільне Мовлення, був справді актуальним і потрібним. Тож наші одинадцятикласники мали гарну нагоду дізнатися про те, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції. А ці вміння, як і здатність протидіяти дезінформації, допомагають зберегти нашу єдність та стати сильнішими в інформаційній війні з ворогом.
Золотоніська Гімназія ім СД Скляренка
Єдність-це слово має надважливий сенс для кожного українця у воєнний час! Згуртувавшись, наша країна, показує неймовірні результати, навіть у період безпросвітної темряви та журби. Але учні та вчителі Золотоніської гімназії ім. С. Д. Скляренка щиро вірять в українську перемогу та залюбки, у повному її складі, пришвидшують її, долучившись до телевізійного уроку «Всеукраїнський урок єдності», що транслювався на Youtube-каналі «Перший» 6 жовтня о 12:00! Завзяті учні почерпнули для себе багато пізнавальних фактів про обережне користування соціальними мережами та так званих лайфгаків як вберегти себе від дезінформації! Висловлюємо щиру подяку організаторам та вкотре нагадуємо Україна-переможе! Разом-ми сила!
Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 6
Учні 7-8 класів стали учасниками Всеукраїнського телевізійного уроку єдності, який проводився сьогодні в рамках проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з Національною суспільною телерадіокомпанією України. Тема уроку: «Протидія дезінформації та маніпуляціям». Ця ініціатива мала на меті підвищити рівень стійкості учнів до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення. Школярів на конкретних прикладах навчали ефективній протидії дезінформації, як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими. Також діти дізналися про протидію соціальним стереотипам, хто такі боти і тролі та як розумно споживати інформацію.
КЗ "Золотоніська спеціальна школа Черкаської обласної ради"
В рамках національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України сьогодні о 12:00 учнями 5-10 класів закладу був переглянутий телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності», який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям. З метою підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення за підсумками Уроку були проведені дискусії з учнями, використовуючи рекомендації від IREX та Фільтра.
Благодатнівська ЗОШ l-lll ступенів ім. Г.П.Берези
6 жовтня педагогічний та учнівський колективи Благодатнівської ЗОШ взяли участь у "Всеукраїнському уроці єдності: як не вестися на маніпуляції й залишатися згуртованими", у ході якого дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію.
Наприкінці телевізійного уроку діти пройшли тест-гру, просканувавши QR- код на екрані та підсумували, що вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.
Кропивнянської ЗОШ І-ІІІ
6 жовтня о 12.00 год. учні 5-11 класів Кропивнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до Всеукраїнського уроку єдності, який транслювався на телеканалі "Суспільне.Культура".
Виклики, з якими ми зіштовхнулися вже за лічені дні, показали, що єдність -запорука нашої боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.
Золотоніська спеціалізована школа 1
"Всеукраїнському уроці єдності: як не вестися на маніпуляції й залишатися згуртованими". 6 жовтня 2023 року учні 8-А класу долучилися до національного проекту з медіаграмотності «Фільтр». Восьмикласники дізналися, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти і тролі та як розумно споживати інформацію. «Тема єдності та медіаграмотності у війну та і в мирний час, безперечно, є актуальною. Про єдність треба говорити, думати і працювати над цим постійно...», – підкреслив заступник Міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко.