Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Висадка Алеї Героїв

На запрошення ГО «Золотоніська спілка АТО» приїхав взяти участь у висадці Алеї героїв.

Пліч о пліч з ветеранами, молоддю, викладачами та жителями міста висадили 20 червоних дубів, таким чином вшанували пам’ять загиблих героїв.

Також завітав до музею школи #3. Вдячний керівниці Ірині Брахно та авторці книги Ларисі Павленко «Золотоніська школа номер три 1820-2020» за екскурсію музеєм.

Висловлюю вдячність педагогічному колективу школи на чолі Ларисою Анатолієвною Павленко за патріотичне виховання молоді, збереження та шанування історії.

Подарував музею репродукції власних картин, написаних в Лефортово.

Виховна діяльність третьої школи спрямована на формування почуття патріотизму та любові до батьківщини. Національне-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді сьогодні є важливою складовою змісту роботи навчальних закладів!На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, дерево та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та деревоНа зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, дерево та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, дерево та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 3 людини та люди стоятьНа зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та військова формаНа зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та військова формаНа зображенні може бути: 3 людини та люди стоять« повернутися до списку новин