Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Бібліотечна дискусія з проблеми «Читання як тренд. Формування звички і потреби в читанні засобами та методами бібліотеки Нової української школи»

 

21 жовтня для відповідальних за бібліотечні фонди в нашій школі була проведена бібліотечна дискусія з проблеми «Читання як тренд. Формування звички і потреби в читанні засобами та методами бібліотеки Нової української школи». Свій власний досвід з цієї проблеми для бібліотекарів Черкаської області презентувала бібліотекар школи Філоненко Н.М. Вона розказала про вимоги до сучасної бібліотеки, значення освітнього простору в її роботі, технології залучення дітей до активного читання в Новій українській школі, співпрацю з громадськими організаціями для досягнення цілей.

За концепцією НУШ у близькому майбутньому школа матиме сучасну бібліотеку, яка стане ресурсним осередком і експериментальним майданчиком для учнів і вчителів, забезпечить вільний доступ до якісних електронних підручників, енциклопедій, бібліотек, лабораторій. Це сприятиме виробленню стійкого інтересу до читання, формування в учнів звички і потреби у читанні.« повернутися до списку новин