A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

День Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2021 21:18
Кількість переглядів: 44

День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»

З нагоди цього свята в Золотоніській спеціалізованй школі №1 було проведено ряд заходів: виховні години спілкування «Україна – це територія Гідності і Свободи», випуск стінівок, перегляд документальних фільмів, флешмоб «Наш символ Гідності та Свободи». Учні початкової школи висловлювали побажання своїй Батьківщині, заповнюючи карту «Я бажаю Україні…».

В шкільний бібліотеці оформлений інформаційно-тематичний куточок «Революція свідомості».

Учні 10 класу (Ліга старшокласників) взяли участь в інтернет-проекті "Ми - патріоти Черкащини", створивши тематичну презентацію "Патріоти на захисті Батьківщини".

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

21 листопада вся Україна відзначала День гідності та свободи. З цієї нагоди у 7 класі Коробівського НВК було проведено урок- квест "Людська гідність". Діти із задоволенням виконували завдання і переходили від станції до станції.

   


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень