Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»

З нагоди цього свята в Золотоніській спеціалізованй школі №1 було проведено ряд заходів: виховні години спілкування «Україна – це територія Гідності і Свободи», випуск стінівок, перегляд документальних фільмів, флешмоб «Наш символ Гідності та Свободи». Учні початкової школи висловлювали побажання своїй Батьківщині, заповнюючи карту «Я бажаю Україні…».

В шкільний бібліотеці оформлений інформаційно-тематичний куточок «Революція свідомості».

Учні 10 класу (Ліга старшокласників) взяли участь в інтернет-проекті "Ми - патріоти Черкащини", створивши тематичну презентацію "Патріоти на захисті Батьківщини".

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.На зображенні може бути: 10 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенніМожливо, це художній твір 7 людей та дитинаНа зображенні може бути: 8 людей, дитина та люди стоять« повернутися до списку новин