Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Осіння толока

«Охайна школа, охайний двір!» - це одне з гасел шкільної громади ЗОШ №5. Учні завжди охоче долучаються до традиційного осіннього і весняного прибирання пришкільної території.

1 листопада, після навчальних занять, у школі  проведено осінню толоку – прибирання пришкільної території, у якій взяли участь учні всіх класів, окрім наймолодших - першокласників.

   Відповідальні за трудові справи у класах, разом з класними керівниками, напередодні оглянули закріплені за класами ділянки території школи, визначилися з обсягом необхідних робіт, потрібним інвентарем, порядком проведення робіт.

     Шкільний колектив (учні, вчителі, технічні працівники) працював, не покладаючи рук, дбаючи про улюблений  заклад. За годину територія школи була приведена у належний стан. Приємно було оглядати територію, яка сяє чистотою та охайністю. Адже кожен учень знає , що чисте довкілля – це запорука гарного настрою.

Осіння толока в школі з прибирання опалого листя пройшла швидко, організовано та результативно.« повернутися до списку новин