Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНЕ ВОЛОНТЕРСТВО

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенніНа запрошення адміністрації Золотоніська спеціалізована школа 1 волонтер - ОЛЕКСІЙ ДРОБЯЗКО, депутат Золотоніської міської ради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ", та представниця нашого міського осередку - АНАСТАСІЯ НЕДАШКОВСЬКА з превеликим задоволенням відвідали загальношкільне свято Козацької Покрови.

Свято було таким масштабним і насиченим що неможливо було не відчути дух козацтва та патріотизму! Лунали українські пісні, був показ бойового гопаку і смачний куліш від захисників нашої військової частини.

Та однією з найприємнішою частиною свята стало - вже традиційне загальношкільне волонтерство! До Дня захисників і захисниць України учнівські, педагогічні і батьківські колективи вчергове зібрали для раніше анонсованої поїздки допомогу, масштаби якої вражають! Родзинкою заходу був флешмоб діток зі стрічками та великим блакитно-жовтим стягом який порадував не лише присутніх, а і тих хто зараз на передових позиціях. ???????

Щиро вдячні за запрошення, позитивні емоції та за ваші великі серця!

НАША СИЛА В ДОБРИХ СПРАВАХ!

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: на відкритому повітріНа зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні« повернутися до списку новин