Відділ освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

«Козацькі забави»

Прохолодний осінній день був дуже теплим у нашій бібліотеці. До нас на «Козацькі забави» завітали в гості та показали свої фізичні та інтелектуальні здібності учні 5-А класу спеціалізованої школи №1 із класним керівником Кузьмінською Оленою Володимирівною.

Спілкування бібліотекарів з дітьми відбувалось у формі діалогу. Уважно слухаючи розповідь бібліотекарів про три величні свята 14 жовтня – Покрову, День козака та День захисників і захисниць України , започаткування українського козацтва , побут та їх військове спорядження, сучасне українське військо, учні доповнювали її.

Бажаючі взяли участь у конкурсах: «Ерудит» , «Хто сильніший», «Впізнай наосліп», «Сортування»,закінчували козацькі прислів’я та розгадували вікторину про українське військо. Гарним завершення свята стали солодкі гостинці хлопчикам та дівчаткам та цікаві книги ,які вони взяли почитати.

На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа, дитина та у приміщенніНа зображенні може бути: 4 людини та люди стоятьНа зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: дитина та у приміщенніНа зображенні може бути: дитина та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа, сидить, стоїть, взуття та у приміщенніНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: книга« повернутися до списку новин