A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ “НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЧЕРКАЩИНИ”

Дата: 10.05.2023 21:59
Кількість переглядів: 6

Оксана Сімушіна

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОБЛАСНОЇ ВИСТАВКИ-КОНКУРСУ “НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЧЕРКАЩИНИ” ✍️🔥🔥💥

З метою розвитку професіоналізму педагогічних працівників та популяризації кращого педагогічного досвіду Черкащини з 11.04.2023 по 13.04.2023 Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників в он-лайн режимі проведена обласна виставка-конкурс “Нова українська школа Черкащини”.

У рамках виставки-конкурсу пройшов науково-методичний тиждень „Актуальні питання професійної діяльності педагогічних працівників у воєнний та післявоєнний час“, у ході якого проведено семінари, вебінари, майстер-класи, творчі майстерні, освітні студії, коворкінги тощо. Зокрема, розглядалися питання особливостей реалізації STEM-освіти, медіаосвіти у період війни, громадсько-патріотичного виховання дітей та молоді, підтримки та безпеки дітей у воєнний та післявоєнний період, використання сучасних освітніх технологій у навчанні дітей з інтелектуальними труднощами, психопрофілактики стресу і посттравматичного стресового розладу учасників освітнього процесу, формування предметних і ключових компетентностей здобувачів освіти та інші актуальні проблеми освітньої діяльності.

📌📌📌 Участь у конкурсі взяли педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, методисти і консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників міст, районів та ОТГ. Всього представлено 404 матеріали, зокрема від освітян Звенигородського району – 55, Золотоніського району – 70, Уманського району – 68, Черкаського району – 200, від закладів обласного підпорядкування – 11 робіт.

📍📍📍📍 На конкурс представлено авторські програми та методичні посібники, які відображають формування ключових компетентностей учнів Нової української школи.

🏆🏆🏆🥇🥈🥉 Журі опрацювало подані розробки і визначило кращі для нагородження Дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів та занесення до каталогу перспективного педагогічного досвіду.

Ознайомитися можна за посиланням: https://drive.google.com/.../19qkU6SfLXFeZdh2g3AZzrXFhjBj...


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень