A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Звітно-виборча конференція Ліги старшокласників

Дата: 11.05.2023 22:05
Кількість переглядів: 5

   

Валентина Кудин

Звітно-виборча конференція Ліги старшокласників Черкащини відбулась 11 травня 2023 року в онлайн-режимі за участю Владислава Горбатенка, президента Ліги старшокласників, Христини Гонзи, члена Національної дитячої ради, представників районних (міських) осередків Ліги старшокласників, методистів управлінь освіти та закладів позашкільної освіти.

З вітальним словом до старшокласників звернувся начальник управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Данилевський, який оголосив Подяки за сумлінне виконання своїх обов’язків: Владиславу Горбатенку, президенту Ліги старшокласників Черкащини та Гонзі Христині, представнику Національної ради дітей і молоді від Черкаської області. Майбутньому президенту Ліги старшокласників Валерій Данилевський побажав натхнення, плідної праці і підтримки високого рівня діяльності лідерів Черкащини і подякував ЗСУ за можливість проведення таких зустрічей.

Привітала учасників конференції Наталія Чепурна, ректорка інституту, яка акцентувала увагу присутніх на проведенні нинішнього заходу в онлайн-режимі, як одному з найбільш прогресивних та ефективних засобів комунікації, що дає можливість залучення широкої аудиторії та високий ступінь інтерактивності.

Наталія Чепурна зазначила, що робота нинішньої Ліги старшокласників продовжує традиції та напрацювання попередників і з честю справляється з поставленими завданнями та є прикладом для заохочення інших.

До участі у конференції долучилась Світлана Бут, координатор діяльності Всеукраїнської ради старшокласників, яка оголосила Подяки від Українського державного центру позашкільної освіти лідерам Ліги старшокласників Черкащини, їхнім наставникам та закладам загальної середньої та позашкільної освіти області.

Президент Ліги прозвітував про діяльність Ліги, зокрема, про участь лідерів Черкащини у всеукраїнських, обласних заходах та особливостях роботи Ліги в умовах епідемії.

Христина Гонза поінформувала присутніх про результати моніторингового дослідження щодо діяльності органів учнівського самоврядування на Черкащині, який відбувся у березні цього року. Моніторинг провели працівники Центру ЗНО та моніторингових досліджень КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради»

Кандидати на посаду президента Ліги старшокласників презентували власні відеоролики «Чому Я?». Владислав Горбатенко та Христина Гонза поділились власним досвідом діяльності на посадах та побажали новообраним лідерам і надалі тримати високий рівень лідерського руху Черкащини. До обговорення долучились лідери районних, міських, шкільних осередків Ліги старшокласників.

Шляхом відкритого голосування та прямої трансляції відбулося обрання нового президента Ліги старшокласників Черкащини та його заступників. Президенткою стала Тараненко Анастасія, учениця Золотоніської спеціалізованої школи інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №2 Золотоніської міської ради, заступник президента Ліги старшокласників - Радько Валерія, учениця Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради, представником Національної ради дітей і молоді від Черкаської області – Шевченко Поліна, учениця Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради, заступником представника - Лаврик Микола, учень Білозірського ліцею.

Тож вітаємо новообраного президента та його команду, бажаємо успіхів, натхнення, наполегливості у роботі, нових цікавих та творчих ініціатив та проєктів.

Модератор заходу: Валентина Кудін, завідувачка лабораторії виховної роботи

КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради».

       

Золотоніська спеціалізована школа 2 інформаційних технологій.

Раді поділитися гарною новиною! Сьогодні, 11 травня, відбулась звітно-виборча конференція Ліги старшокласників Черкащини. Шляхом відкритого голосування та прямої трансляції відбулося обрання нового президента Ліги старшокласників та його заступників. І президенткою стала наша восьмикласниця Анастасія Тараненко. Ми її щиро вітаємо усією сшітівською родиною, бажаємо успіху і обіцяємо підтримувати в реалізації усіх ідей та проєктів!

Під час зустрічі попередній президент Ліги, наш одинадцятикласник Влад Горбатенко, поділився власним досвідом діяльності на посаді та прозвітував про діяльність Ліги у цьому навчальному році. Приємно, що Владу Горбатенку було оголошено Подяку начальника управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерія Данилевського за сумлінне виконання обов’язків.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень