A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

Дружня зустріч

Дата: 12.05.2023 22:08
Кількість переглядів: 10

Комунальний заклад "Золотоніська санаторна школа Черкаської обласної ради"

Відомо, що змагання можна влаштовувати не тільки спортивні, а й інтелектуальні. А якщо вони проходять у доброзичливій атмосфері та мають за мету розвиток компетентностей учнів - це подвійна користь.

Саме такий захід відбувся в рамках дружньої зустрічі у санаторній школі 10.05.2023. До нас завітали учні 9 та 10 класів ЗОШ✓5.

Змагання відбулися у три етапи. Перший тур - теоретичний у вигляді гри в середовищі kahoot. Варто зазначити, що учні нашої школи продемонстрували неабиякий рівень підготовки і на старті одразу вирвались вперед. Далі - практичний етап.

Командам було запропоновано чотири завдання та набір приладів без конкретизації та вказівок, як виконати те чи інше завдання. Змусити картоплину, що втонула, піднятись на поверхню, не торкаючись її, зробити склянку невидимою, закип'ятити воду, не нагріваючи її - виявилось зовсім нескладним викликом для учасників змагання. Третім туром змагань було передбачення результатів експериментів та їх пояснення.

Блискавка на столі, вимірювання радіаційного фону, пояснення принципу дії реактивного двигуна, добування хлору, міді, візуалізація променя, змішування кольорів- ось неповний перелік дослідів, які учні мали пояснити.

Родзинкою був цифровий комплекс "Ейнштейн", що дозволив виміряти температуру вогню.

Приємним доповненням цього заходу стала перемога учнів санаторної школи, яка показала їх інтерес до природничих наук.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень