A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти виконавчого комітету Золотоніської міської ради

День цивільного захисту

Дата: 12.05.2023 22:09
Кількість переглядів: 10

Комунальний заклад "Золотоніська санаторна школа Черкаської обласної ради"

У Комунальному закладі «Золотоніська санаторна школа Черкаської обласної ради» 11 травня 2023 року було проведено День цивільного захисту. До цього дня учні та працівники ретельно готувалися: повторювали правила поведінки при пожежі, поводження з вибухонебезпечними речовинами, дії у разі надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

У шкільній бібліотеці було організовано книжкову виставку «Надзвичайні ситуації та дії населення під час них».

11 травня було проведене тренування з відпрацювання дій учасників освітнього процесу за сигналом “Увага всім! Пожежа у приміщенні». Після евакуації із будівлі школи учні вишикувалися на стадіоні і стали свідками гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння. Інженер з охорони праці Анатолій Богданов та одинадцятикласник Ярослав Лисун загасили імітовану пожежу за допомогою вогнегасників.

Справжнім сюрпризом для учнів став приїзд рятувальників на пожежній машині. Вогнеборці розповіли дітям не лише про особливості пожежної машини, але і про типи вибухонебезпечних предметів і правила поводження з ними. Приємно, що наш восьмикласник Микола Гавриш виявив неабиякі знання з мінної безпеки. Діти вишикувалися в шеренгу, щоб посидіти за кермом пожежної машини, приміряти шолом та сфотографуватися з рятувальниками.

Для учнів 7-8 класів було проведено змагання-естафету, під час якої команди «Захисники» та «Рятувальники» продемонстрували не лише спритність, але і вміння одягати протигази, костюм ОЗК, перемотувати пожежний рукав та транспортувати потерпілих на ношах. За результатами змагань перемога команда «Захисники».

Заходи, проведені під час Дня цивільного захисту були цікавими та допомогли учням повторити і засвоїти важливі правила дій у надзвичайних ситуаціях.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень